Omnitel programėlės

Omnitel programėlės

FREE

(3 stars)

(138)


Download for Android Like

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Nuo šiol - visiems Lietuvos vartotojams!

Omnitel programėlės - geriausias būdas surasti lietuviškas programėles Jūsų telefonui.

Jums, kurie nuolat domitės naujomis ar tiesiog dar neatrastomis lietuviškomis programėlėmis, sukūrėme šią programėlių naršyklę. Atsisiuntę ir įsidiegę ją Jūs galite:

-----

PIRMIEJI SUŽINOTI APIE NAUJAUSIAS LIETUVIŠKAS PROGRAMĖLES
Vos atsiradus naujai lietuviškai programėlei, iškart būsite apie ją informuoti savo išmaniajame telefone (reikalauja "Push notifications").

SKAITYTI VISŲ PROGRAMĖLIŲ APRAŠYMUS LIETUVIŲ KALBA
Daugiau jokių painių sąvokų ar instrukcijų - tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų programėlių aprašymai čia pateikiami paprastai ir aiškiai - lietuvių kalba.

NAUDOTIS PAIEŠKĄ LENGVINANČIAIS PROGRAMĖLIŲ KATALOGAIS
Lengvai ir greitai rasite programėles pagal savo pomėgius - visas turinys grupuojamas į įvairius katalogus: fotografija, gyvenimo būdas, kelionės, mokslas, muzika, naudingos, naujienos, socialinės, pramogos, sportas, sveika gyvensena, verslas, žaidimai.

MATYTI SPECIALIAI JUM ATRINKTAS GERIAUSIAS PROGRAMĖLES
Įsigijote telefoną ir nežinote nuo ko pradėti? Pasirinkę tinkamiausią rinkinį savo gyvenimo būdui (Tėčio, Mamos, Studento, Moksleivio ir dar daugiau) atrasite specialiai Jum atrinktas programėlės kurias įdiegti į telefoną galėsite greitai ir be registracijos.

SUŽINOTI APIE LIETUVOS ŽVAIGŽDIŲ MĖGIAMAS PROGRAMĖLES
Kiekvieną savaitę pamatysite Lietuvos įžymybių mėgiamiausių programėlių sąrašus.

SUŽINOTI APIE PROGRAMĖLIŲ GALIMYBES VAIZDO PRISTATYMUOSE
Trūksta instrukcijos ar paaiškinimo? Nuo šiol populiariausias programėles Jums pateiksime su išsamiais vaizdo pristatymais.

MATYTI NAUDOTOJŲ ATSILIEPIMUS IR VERTINIMUS
Abejojantiems programėlės išmanumu apsispręsti padės ją jau išbandžiusių komentarai. Prie kiekvienos programėlės matysite svetainėje http://programeles.omnitel.lt paliktus vartotojų atsiliepimus.

MĖGAUTIS GREITA PAIEŠKA
Jums, kurie vertinate paprastumą ir greitį - Jus dominančias programėles lengvai ir greitai rasite naudodami paieškos funkciją.

-----

Pateikiama informacija apie išmaniųjų telefonų programėles yra rekomendacinio pobūdžio. Siekdami papildyti sąrašą vartotojams aktualiomis programėlėmis yra anonimiškai stebima kokios kategorijos ir programėlės domina vartotojus.

Tags: omnitel aplication, programeles telefonui, omnitel, omnitel samsung s, sim kortele omnitel, galaxy omni games, lietuvos tukstantmecio vaikai samsung, programėlės, www,omnitel.programeles, tukstantmecio vaikai atsisiusti samsung.

Recently changed in this version

Nuo šiol programėlė veikia visų tinklų vartotojams.


Comments and ratings for Omnitel programėlės
 • (50 stars)

  by Edgaras Valys on 25/05/2013

  Labai gera programele.

 • (50 stars)

  by Saulius Barauskas on 19/04/2013

  Ok

 • (50 stars)

  by Justinas Matusevičius on 01/03/2013

  Kai pamačiau, kad nuolat atminty sėdi šitas šūdas, išmečiau be jokių abejonių. Venkit jei tik galit.

 • (50 stars)

  by Spice Gowst on 17/02/2013

  Idėja suburti visas lietuviškas aplikacijas po vienu stogu yra verta dėmesio. Naudodamas senesnio modelio telefoną, aš susiduriu su problemom. Pirma, programa užima labai daug vietos ir visa tai išsaugo telefono vid. atmintyje. Negana to, aplikacija naudoja intensyviai internetą papildmai info parsiųst, todėl tik su Wifi ar 3G pajusit normalų funkcionalumą. Labai nepatiko elementų išdėstymas, visų

 • (50 stars)

  by Naglis Lesčinskas on 14/02/2013

  Darykit mažiau vietos durniai kad telefonas be os liktu vistiek šito šūdo nusuinstaliuočiau jei norit 5 žvaigždžių tau padarykit nežinau internetine app'ą nes neimanoma suinstaliuot . Visiškai š.. Verta programa

 • (50 stars)

  by Vytautas Kazemikaitis on 01/02/2013

  Nuolat luzta...