Operator Sorgulama

Operator Sorgulama

FREE

(4 stars)

(452)


Download for Android

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Numara sorgulama sistemi sizlere cep telefonlarının hangi operatörde olduğunu ve eğer taşıma işlemi yapıldıysa hangi operatörden hizmet aldığını göstermektedir. Bilgiler Bilgi teknolojileri ve İletişim Kurumunun web serverından alınmaktadır. Herhangi bir değişiklik ve düzenleme yapılmamakla birlikte belli aralıklarla güncellenmektedir.

Artık aramalara yüksek ücret ödemek yok. Bu uygulamayla, aramadan önce aradığınız kişinin operatörünü öğrenebilir, o tarifeye indirimli görüşmeniz yoksa, konuşma sürenizi ayarlayabilirsiniz.

Uygulama interneti kullanmaktadır, hesabınızdan herhangi bir TL düşmesi söz konusu değildir.

Not: Uygulamanın çalışması için internet bağlantısı gereklidir!

Senkronizasyon hataları giderildi.

Keywords : Turkcell , Avea , Vodafone , Oğlum Bak Git , Turk Telekom, Number, Phone , Mobile , Telefon , Rehber , Numara sorgula , sorgulama , numara , operator , sorgu , operator sorgulama .

Tags: operatör sorgula, operatör sorgulama, sorgula, oparotör sorgulama scripti, tc no operatör sınav sorgula, operatör interneti sorunu, numara sorgulama scripti, telefon numara sorgulama scripti, rehber sorgulama, tc kimlik no le operator sorgulama.

Recently changed in this version

Senkronizasyon hataları giderildi.


Comments and ratings for Operator Sorgulama
  • (59 stars)

    by bilal dayioglu on 28/09/2013

    güzel düşünülmüş ancak çok basit kalmış bir uygulama keşke rehberdeki tüm numaraları sorgulayıp kenarına operatör logosu ekleyecek bir şeyler olsa.