FREE DOWNLOAD

Panik Butonu

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  "Pronet Panik Butonu" uygulamasıyla, panik anında ya da acil durumda panik butonuna tek bir dokunuşunuz yeter!

  Üstelik Pronet abonesi olmanıza da gerek yok. Pronet abonesi olsanız da olmasanız da, acil durumlarda bir dokunuşunuzla sevdiklerinizden yardım isteyebilirsiniz.

  Pronet abonesiyseniz, panik butonuna bastığınız anda, hem önceden belirlediğiniz 2 yakınınıza SMS ile lokasyon bilgileriniz iletilir hem de bu kişiler Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi tarafından aranarak durum hakkında bilgi verilir. Ayrıca alarm sisteminizin açık olup olmadığını ve alarm sinyallerinizi uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

  Pronet abonesi değilseniz de uygulamadan yararlanmanız çok kolay. Tek yapmanız gereken uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra, acil durumda SMS göndermek istediğiniz 2 yakınınızın telefon numaralarını uygulamada belirtilen alana girmek. Pronet Panik Butonu, acil durumlarınızda panik butonuna tek bir dokunuşunuzla belirlediğiniz bu kişilere SMS ile lokasyon bilgilerinizi göndermenizi sağlar.

  Tags: andrı butonı , pronet guvenlik alarm sistemi logo ve resimleri , pronet tibbİ panİk butonu , pronettibbi , vodafon panik butonu

  Users review

  from 57 reviews

  "Great"

  7.8