Turkcell Hesabım

Turkcell Hesabım

FREE

(4 stars)

(36K)


Download for Android Like

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya Hazır Kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL Yükleme, Nar ve İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile size özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr'den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden takip edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım'da fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, yurt dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Sadece en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üzerinden uygulamayı açmanız durumunda, uygulama telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ve işlemlerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile açmanız durumunda ise GSM Numaranız ve Turkcell filtreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 2222'ye sifre yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasına özel olarak hazırlanmış widget ile sahip paket, tarife ve kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz zaman, telefonunuzun ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

Tags: turkcell online, turccel, turcell online, turkcell online işlemler apk, turkcell, online işlemler, turkcel online işlemler, turkcell online işlemler, turkcell online işlem, turkcell online işlemler indir.

Recently changed in this version

Uygulama genelinde ufak hatalar düzeltildi.


Comments and ratings for Turkcell Hesabım
 • (66 stars)

  by Dincer Gonca on 08/03/2015

  Çok beğendim. daha da güzel olacağından eminim.

 • (66 stars)

  by Levent Özcan on 04/03/2015

  Note 2 sorunsuz calisiyor. Reklam cakmaya basladiginizda yildiz bir .uyariyim.

 • (66 stars)

  by firat iverson on 23/02/2015

  Hata veriyor

 • (66 stars)

  by Ozgur Urey on 17/02/2015

  Sizi kandırıp paranızı almak için başka bir yöntem. Çok işe yarar gibi görünüyor, ama istemediğiniz bir aboneliği sonlandırma işlemini bile yapmıyor. Vodafonun verdigi hizmetin yabinda sadece rengarenk göz boyama.

 • (66 stars)

  by Sinan Cem KILIÇKAPLAN on 14/02/2015

  Tasarımı güzel, işlevleri de fena değil ama bir web uygulamasından farkı olmadığı gibi, bir de ikide bir push notification veriyor ve bunlar engellenemiyor.

 • (66 stars)

  by ldcreed0 on 01/02/2015

  Aslında gayet şık ve kullanışlı olabilecek bir uygulama, gereksiz yere sürekli telefon no. ve şifre sorduğu için kullanışsız hale gelmiş. Bence, hesabınızı bilmeyin, tarifenizi aşıp masrafa girin diye kasıtlı yapılmış olabilir. Ayrıca bildirim alanına reklam basıp duruyor.

 • (66 stars)

  by Fatih Altintas on 20/01/2015

  Uygulama login gerektiriyor onca permissionu browser gibi calismak icin isteyen luzumsuz bir vakit kaybi, browserdan baglanmak daha iyi, neyse cok yazdi sana turksel sen kapat doncem ben sana.

More comments