Turkcell Hesabım

Turkcell Hesabım

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya Hazır Kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL Yükleme, Nar ve İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile size özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr'den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden takip edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım'da fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, yurt dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Sadece en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üzerinden uygulamayı açmanız durumunda, uygulama telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ve işlemlerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile açmanız durumunda ise GSM Numaranız ve Turkcell filtreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 2222'ye sifre yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasına özel olarak hazırlanmış widget ile sahip paket, tarife ve kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz zaman, telefonunuzun ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

Tags: turkcell online, turccel, turcell online, turkcell online işlemler apk, turkcell, online işlemler, turkcel online işlemler, turkcell online işlem, turkcell online işlemler indir, turkcell online işlemler.

Recently changed in this version

Uygulama genelinde ufak hatalar düzeltildi.


Comments and ratings for Turkcell Hesabım
 • (66 stars)

  by Burak Ilgicioglu on 30/06/2014

  Bildirimler çalışmıyor

 • (66 stars)

  by Ilhan Yilmaz on 28/06/2014

  Bu uygulamanın benim bilgim dışında fotoğraf çekebilmesi ve sesli kayıt yapabilmesi izni istiyorsunuz. Neden?

 • (66 stars)

  by Amir Dhia on 22/06/2014

  Turkcell kıskanıyorum çükü internet çok bahalı ama sim kart daha az

 • (66 stars)

  by Burhan Eser on 13/06/2014

  En çok widgeta ihtiyacım var. O da olmayımca çok bir anlamı yok

 • (66 stars)

  by Vahap Oguz Tokmak on 10/06/2014

  Eksik

 • (66 stars)

  by Tayfun Sen on 08/06/2014

  Cok fazla hak istiyor uygulama. Telefon gorusmesi sirasinda karsi numara bilgisine niye ihtiyac var?

 • (66 stars)

  by Mustafa Önge on 06/06/2014

  Ìnternet ve hafıza sorunum olmamasına rağmen çok yavaş çalışıyor. Bilgi çağında bilgiye ulaşmak bu denli zor olmamalı. Güncellemeden önce çok daha iyi çalışıyordu. Birilerinin bu uygulamayla biraz ilgilenmesi gerekiyor....