Turkcell Hesabım

Turkcell Hesabım

FREE

(4 stars)

(34K)


Download for Android Like

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya Hazır Kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL Yükleme, Nar ve İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile size özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr'den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden takip edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım'da fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, yurt dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Sadece en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üzerinden uygulamayı açmanız durumunda, uygulama telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ve işlemlerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile açmanız durumunda ise GSM Numaranız ve Turkcell filtreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 2222'ye sifre yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasına özel olarak hazırlanmış widget ile sahip paket, tarife ve kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz zaman, telefonunuzun ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

Tags: turkcell online, turccel, turcell online, turkcell online işlemler apk, turkcell, online işlemler, turkcel online işlemler, turkcell online işlemler, turkcell online işlem, turkcell online işlemler indir.

Recently changed in this version

Uygulama genelinde ufak hatalar düzeltildi.


Comments and ratings for Turkcell Hesabım
 • (66 stars)

  by ISIL AYLANC on 04/12/2014

  Tam gece 00:00 da paket bilgilerim yenileniyor en son sıkıntı vardı o da hemen halledilmiş. Bir de hangi bilgiyi sürekli görmek istersek onu başa alabilsek. Mesela ben daha çok internet durumumla ilgileniyorum onu başa alabileyim konuşma ikinci planda olsun gibi. Sadece bir fikir...

 • (66 stars)

  by Muzaffer Ozakca on 04/12/2014

  Every other run, loses saved pass after a crash. Useful otherwise.

 • (66 stars)

  by Ezra Bant on 27/11/2014

  İngilizce versiyon var mı?

 • (66 stars)

  by Ahmet Erden on 21/11/2014

  Turkcell her daim reklamı basıyor. Bir de notification olarak reklam vermese çok iyi olacak.

 • (66 stars)

  by tugrul dogan on 24/10/2014

  Lg g2 son surum android kullaniyorum. Devamli crash oluyor. Her tikladigimda sifreleri girip login olmak zorunda kaliyorum. Iostan sonra android attan inip essege bindim gibi oldum walla.

 • (66 stars)

  by Burak TOKGOZOGLU on 22/10/2014

  Hic utanmiyorsunuz app diye bu copu sunmaya. Universitede okuyan bir developer size bin kat iyisini yazar, doyamadiginiz paranizi da istemez. Turkcell'e yakisir bir kepazelik ve rezillik! Web sayfalarini gosteriyor app ve onu da beceremiyor. Login istiyor ama yine girmiyor. Resmen kullaniciyi aptal yerine koymus Turkcell ama kendi o duruma dusmus. Tebrikler :)

 • (66 stars)

  by Anıl ÖZTÜRK on 20/10/2014

  Uygulamada ne geç açılma ne hata sorunu var 3310 telefona android mi kurdunuz anlayamadım benim nexus 5 takır takır açıyor...

More comments