Turkcell Hesabım

Turkcell Hesabım

FREE

(4 stars)

(37K)


Download for Android Like

1,000,000 - 5,000,000 downloads

Add this app to your lists
Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya Hazır Kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL Yükleme, Nar ve İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile size özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr'den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden takip edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım'da fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, yurt dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Sadece en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üzerinden uygulamayı açmanız durumunda, uygulama telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ve işlemlerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile açmanız durumunda ise GSM Numaranız ve Turkcell filtreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 2222'ye sifre yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasına özel olarak hazırlanmış widget ile sahip paket, tarife ve kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz zaman, telefonunuzun ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

Tags: turkcell online, turccel, turcell online, turkcell online işlemler apk, turkcell, online işlemler, turkcel online işlemler, turkcell online işlemler indir, turkcell online işlemler, turkcell online işlem.

Recently changed in this version

Çevrenizde bulunan Turkcell faydaları hakkında bilgi alabilme özelliği eklendi.


Comments and ratings for Turkcell Hesabım
 • (66 stars)

  by nycnt tr on 17/04/2015

  Düzeltmeyi beceremiyorsunuz bari çalışanı bozmayın

 • (66 stars)

  by Ferhat Dilman on 10/04/2015

  This new update crashes the app when you look at the details of the invoice.

 • (66 stars)

  by حسان العبدالله on 09/04/2015

  فاشل

 • (66 stars)

  by Erkan Ibal on 08/04/2015

  Sistemde hata olduğunu söyleyip bütün gece ödeme yapmama izin vermedi. Şimdi son ödeme günü geçtiği için fazladan ödeme yapmak zorunda kaldım. Boş beleş bir uygulama. Herhangi bir işlem yapamayacaksam ne diye indireyim.

 • (66 stars)

  by Mehmet Emin Çağıl on 05/04/2015

  Arasıra açılış ekranında takılıp kalıyor, onun dışında kullanışlı

 • (66 stars)

  by İbrahim Aydın on 04/04/2015

  Sadece hattıma ait bilgileri takip etmek istediğim bir uygulama için kurulum sırasında istediği yetkiler çok fazla. Ayrıca kullanım şekli tcell web sitesiyle bire bir aynı.

 • (66 stars)

  by Dincer Gonca on 08/03/2015

  Çok beğendim. daha da güzel olacağından eminim.

More comments