FREE DOWNLOAD

ZikirMatik / Tesbih

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  ZikirMatik / Tesbih uygulaması ile belirlediğiniz sayı kadar zikir çekebilir, dilerseniz "Periyodik Uyarı"yı aktif hale getirip, belirlediğiniz sayı aralıkları ile uygulamanın sizi ekran mesajı ve yoğun titreşim ile uyarmasını sağlayabilirsiniz.

  UYGULAMA TAMAMEN ÜCRETSIZ OLUP, REKLAM ICERMEMEKTEDIR!!!

  Ekranda çekmek istediğiniz zikir sayısını, kalan sayıyı, zikir adını; zikir tuşu üzerinde de o ana kadar çektiğiniz zikir sayısını görebilirsiniz.

  Ayrıca yanlışlıkla zikir tuşuna basmanız halinde -1 tuşu ile geri alabilirsiniz.

  Otomatik kayıt. (Çağrı geldiğinde veya başka bir şekilde uygulama kapansa ya da arkaplanda kalsa bile sayaçların son değerleri kayıt altında tutulmaktadır.)

  Zikir bitiminde aynı zikri tekrarlama seçeneği

  Zikir tuşu çekme esnasında, hafif titreşim veya ses vererek, olası şaşırma durumunu ortadan kaldırır. Dilerseniz ayarlardan devre dışı bırakabilirsiniz.

  Herhangi bir problem ile karşılaşır iseniz lütfen olumsuz yorum yazmadan önce benimle irtibata geçiniz. En kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

  Uygulamayı beğenmiş ve kullanıyor iseniz, destek olmak için lütfen 5 yıldız ve olumlu yorumlarınızı belirtiniz.

  ZikirMatik / Tesbih uygulamasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

  kelimeler: zikir, tesbih, zikirmatik, sayaç, islam, dini, tiny, counter, vird, dhikr, tasbeeh, islam

  Tags: zikirmatik indir , zikirmatik , zikirmatik çekme oyunu , zikirmatik uygulaması , tesbih uygulaması , zikirmatik cekme , zikir matik indir , zikir 63 esta , zikirmatik oyunları

  Users review

  from 4.872 reviews

  "Awesome"

  9