ZikirMatik / Tesbih

ZikirMatik / Tesbih

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - ZikirMatik / Tesbih for Android screenshot
View bigger - ZikirMatik / Tesbih for Android screenshot
View bigger - ZikirMatik / Tesbih for Android screenshot
ZikirMatik / Tesbih uygulaması ile belirlediğiniz sayı kadar zikir çekebilir, daha sonra devam etmek üzere kaldığınız yeri kaydedebilirsiniz.

UYGULAMA TAMAMEN ÜCRETSIZ OLUP, REKLAM ICERMEMEKTEDIR. ALLAH RIZASI ICIN GUNLERCE KAFA YORUP EMEK VERIYORUM, LÜTFEN BIRAZ SAYGI VE NEZAKET !!!

Dilerseniz "Periyodik Uyarı"yı aktif hale getirip, belirlediğiniz sayı aralıkları ile uygulamanın sizi ekran mesajı ve yoğun titreşim ile uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Tek tuş ile tüm sayaç değerlerini sıfırlayabilirsiniz.

Ekranda çekmek istediğiniz zikir sayısını, kalan sayıyı, zikir adını; zikir tuşu üzerinde de o ana kadar çektiğiniz zikir sayısını görebilirsiniz.

Zikir tuşu çekme esnasında, hafif titreşim vererek, olası şaşırma durumunu ortadan kaldırır. Dilerseniz ayarlardan devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulama defalarca test edilmiş, herhangi bir sorun ile karşılaşılmamıştır. Herhangi bir problem ile karşılaşır iseniz lütfen olumsuz yorum yazmadan önce benimle irtibata geçiniz. En kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

BAZI ARKADAŞLARIN VIRÜSLÜ YORUMLARINA ISTINADEN UYGULAMA ESET MOBILE SECURITY & ANTIVIRUS TAM ÜRÜM VE DR. WEB LIGHT ILE TARANMIŞ HERHANGI BIR VIRUS VE BENZERI ZARARLI KOD BULUNMAMIŞTIR. BIR ARKADAŞIMIZIN UYARISI DIKKATE ALINARAK AVG ANTIVIRUS FREE ILE TARADIM VE VERDIĞI UYARIYI FORUMLARDA ARASTIRDIM. MAALESEF YERLI FORUMLARDA KONU ILE ILGILI YETERLI BILGI BULAMADIM LAKIN YABANCI FORUMLARDA EBAY GIBI BAZI POPÜLER UYGULAMALARDA AVG NIN AYNI UYARIYI VERDIĞI SIKAYETLERINE RASTLADIM. CEVABEN BUNUN UYGULAMA IZINLERINDEN KAYNAKLANABILECEGI VE MUHTEMEL OLARAK E-POSTA SERVISI BAĞLANTISI NEDENI ILE OLABILECEGINDEN BAHSEDILMIS VE ÖNERI OLARAK ALTERNATIF BIR ANTIVIRUS PROGRAMI KULLANILMASI TAVSIYE EDILMIŞ. SONUC OLARAK; UYGULAMA ICERISINDE HERHANGI BIR HARICI KOD BULUNMAMAKTA VE IZINLER TAMAMEN UYGULAMANIN OZELLIKLERINE GÖRE OLUŞMUŞ IZINLERDIR. SADECE TELEFON KIMLIĞINI OKUMA IZNI APP INVENTOR TARAFINDAN OLUŞTURULMUŞ VE ISTATISTIK IÇIN GOOGLE TARAFINDAN KULLANILMAKTADIR.

Uygulamayı beğenmiş ve kullanıyor iseniz, destek olmak için lütfen 5 yıldız ve olumlu yorumlarınızı belirtiniz.

ZikirMatik / Tesbih uygulamasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

kelimeler: zikir, tesbih, zikirmatik, sayaç, islam, dini, tiny, counter,

Tags: zikirmatik indir, zikirmatik, zikirmatik çekme oyunu, zikirmatik uygulaması, tesbih uygulaması, zikirmatik oyunları, zikir matik indir, zikir 63 esta, zikir matik tuş las, tesbih sayacı.

Recently changed in this version

--ROOT edilmiş ya da Custom ROM yüklenmiş cihazlarda sorun yaşanabilmektedir. Bunun için çoklu veri girişi eklenen yeni güncelleme yayını gecikmiş olup, çalışmalarım sürmektedir.

--Eleştiriyi hakaret ile karıştıranlara: Ben bu uygulamayı ticari amaç güderek yazmadım. Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz burası ayrı bir konu. Fakat virüs var vs gibi iftira ve hakaret mevzusuna girmeyin. Çünkü beni de günaha sokuyorsunuz. Uygulama içerisinde reklam dahil hiçbir harici kaynak kodu bulunmamaktadır.


Comments and ratings for ZikirMatik / Tesbih
 • (69 stars)

  by Sara Tesnim on 12/06/2014

  Güzel bir uygulama

 • (69 stars)

  by asli erdogan on 11/06/2014

  otomatik kayt etmiyor cektiklerim silindi

 • (69 stars)

  by Ufuk Akdag on 02/05/2014

  Birgun cirak ressam ustasina ben ressam oldum demis ustada ona resim yap meydana koy demis herkes bir yorum yapmis resime. cirak cok uzulmus, sonra usta bugunde ayni resmi meydana gene gotur, ve yanina boyalari koy ve not yaZ demis .not:yanlislari duzeltin!! kimse dokunmamis usta demiski is konusmaya gelince konusan cok ,ama icraata gelince kimseler olmaz .yani kardesim olumsuz yorumlara takilma

 • (69 stars)

  by Serdar Aydenk on 14/04/2014

  Degrlerin kayboldugu menfaatin on plana ciktigi gunumuzde kardesligimizin pekismesi icin dua edelim

 • (69 stars)

  by Abdulkadir Beytorun on 03/03/2014

 • (69 stars)

  by ahmet gündüz on 31/12/2013

  kullanissiz .alti ustu bir sayi kaydedecek geriden ileriye yada ileriden geriye daha pratik kullanimli olmaliydi.Emeginize saygilar ama iyi uygulama degil

 • (69 stars)

  by Saliha Budak on 26/12/2013

  Allah razi olsun cok begendim bence hicbir sorun yok cok guzel