Ask your app and mobile related questionStart a discussion in the Appszoom Forum and get the answers you needX Close

Kentkart Bakiyem

Kentkart Bakiyem

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
Eğer sizde kent kartınızın bakiyesini, en son ne zaman, ne kadar kullandığınızı ve ne kadar dolum yaptırdığınızı merak ediyorsanız artık kolayı var!

Kentkart Bakiyem sayesinde kent kartınızdaki güncel bakiye bilgilerini anlık olarak öğrenebilir, kent kartınızı kullanırken duyduğunuz o korkutucu "Bakiyeniz Yetersiz" uyarısından kurtulabilirsiniz.

Özellikler;
• Araç çubukları (Widget) sayesinde uygulamayı açmadan da güncel bakiye bilgilerinizi görebilirsiniz
• Bildirim fonksiyonu sayesinde, bakiyeniz belirlediğiniz miktar altına düşerse cihazınız bildirim eşliğinde ayarladığınız süre kadar titreyerek sizi belirli aralıklarla uyaracaktır.
• Kartınıza bakiye yükleyeceğiniz zaman, Yakın Bayiler menüsünden harita üzerinde size en yakın 10 bayiyi veya bulunduğunuz ildeki tüm bayileri görüntüleyebilirsiniz
• Size en yakın durakları görüntüleyebilir, durağa yaklaşmakta olan hat adını ve kaç durak/dk sonra bulunduğunuz durakta olacağını görebilirsiniz.
• Hatta sık kullandığınız durakları favorilerinize ekleyebilir, haritayı açmadan favori duraklar ekranından durağa yaklaşan hat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
• Eğer birden fazla kentkart kullanıyorsanız, Kartlarım kısmından diğer kartlarınızı ekleyerek ana ekrandan diğer kartlarınızın bakiye bilgilerinide kolayca kontrol edebilirsiniz.

Uygulamayı kurduktan sonra "Ayarlar" kısmından kart numaranızı ve kartı kullandığınız şehri seçip, uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli Not: Eğer Facebook ID'nizi girmezseniz günlük sorgulama limitini aştınız diye uyarı alabilirsiniz, normaldir kentkart sunucularında görünen mesajdır.

- Aşağıdaki videoda facebook id'nizi nasıl öğrenebileceğinizi anlatmaya çalıştım.
http://youtu.be/TEcKc-XJRsg

Desteklenen İller;
✓ Adana
✓ Alanya
✓ Antakya
✓ Bandırma
✓ Burdur
✓ Çanakkale
✓ Edirne
✓ İnegöl
✓ İzmir
✓ Kocaeli
✓ Manisa
✓ Mersin
✓ Muğla
✓ Sivas
✓ Yozgat

Uygulamayı beğenmiş ve kullanıyor iseniz, destek olmak için lütfen yıldızlarla oylayarak yorumlarınızı belirtebilir ve uygulama içerisindeki reklamlar ile uygulamanın geliştirilmesine destek olabilirsiniz.

Önemli Açıklama: Bakiye görüntüleme sistemi kentkart altyapısı kullanmaktadır. Eğer uygulamada bakiyeniz görünmüyor ise http://m.kentkart.com üzerinden bakiyenizi görüntülemeyi deneyin, aynı şekilde site üzerinden de bakiyeniz görüntülenmiyor ise sistem kaynaklı bir sorun vardır bunun için kentkart ile iletişime geçmelisiniz. Lütfen uygulamaya oy verirken ve yorum yaparken bunu göz önünde bulundurunuz.

Recently changed in this version

3.2
• Geribildirim kısmı Ayarlar bölümüne taşındı.
• Facebook ID öğrenme eklendi, Ayarlar kısmından ulaşabilirsiniz.
• Alternatif Bakiye sistemi eklendi, eğer günlük sorgulama limitini doldurduysanız Ayarlardan Alternatif bakiyeyi aktif ettiğinizde ana ekranda bakiyeniz resim olarak görüntülenir.

Not: Şu sıralar kentkart sorgulama sistemini değiştirdi, bazen Facebook ID günlük sorgulama limitine çare olamayabiliyor. Alternatif Bakiyeyi kullanmanızda fayda var.


Comments and ratings for Kentkart Bakiyem

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!