Kiiruskaamerad

Kiiruskaamerad

FREE

(3 stars)

(800)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Lihtne rakendus, mis näitab auto hetkekiirust ning hoiatab kiiruskaamerate eest. Rakendus töötab ka taustal ja lõpetab automaatselt töö 2 minutit peale auto peatumist.

* Näitab auto hetkekiirust
* Hoiatab lähenevast kaamerast
* Peegelrežiim - asetades telefoni armatuurlauale saab mugavalt kiirusnäitu vaadata.
* Taustarežiim - rakendus töötab ka tagaplaanil
* Automaatne kiiruskaamerate asukohtade ning kiiruspiirangute uuendus

Tags: kiiruskaamera, kiiruskaamerad, kiiruskaamera aps, kiiruskaamerate, parim kiiruskaamerate app is, kiiruskaamerad aps, kiiruskaamerad ile, liikluskaamerad, kiirusekaamera, tasuta liikluskaamerate allalaadimine.

Recently changed in this version

* Uus kujundus
* Seadetest on võimalik helisignaal välja lülitada


Comments and ratings for Kiiruskaamerad
 • (45 stars)

  by Taavi Green on 24/05/2014

  Siiani hästi toiminud.

 • (45 stars)

  by Xc60droid on 21/05/2014

  Töötab hästi ka Parrot Asteroid Tablet peal (autosse mõeldud Android naviseade) Seadete all võiks olla pidev taustareziim ehk siis programm käivituks taustareziimil ja välja ei lülituks.

 • (45 stars)

  by Maidu Uusen on 21/05/2014

  Samsung Galaxy S4 peal töötas ilusti, kuid Oppo Find 7 peal enam ei tööta :(. GPS-d leiab ilusti üles, kuid siis kohe läheb ekraanil pilt mustaks. Kui telefon üles äratada, siis kiiruse näidu asemel on tühjus, samas settingud töötavad, flipscreen ka. Kas oleks võimalik midagi teha, et tööle hakkaks? Nüüdseks on selge, et probleem kiiruse näidu fondis. Kui telefoni default font ära vahetada, siis n

 • (45 stars)

  by Heigo Kuristik on 01/05/2014

  Võiks lisada võimaluse, et app ei lülitaks ennast 2 minuti möödudes automaatselt välja. Ja Tallinna ringteel tekivad väikesed häired. Kuid muidu on tegemist suurepärase appiga.

 • (45 stars)

  by Andrus Adler on 25/04/2014

  Täitsa hea

 • (45 stars)

  by Marko Tammjärv on 21/04/2014

  Appiga väga rahul, lihtne ja töötab nagu peab. Siiski tahaks paar soovitust teha. HUD display aknale kuvamiseks võiks olla zuumitav. Autoklaasil jääb see pisike number kuidagi väheks. Suuremat numbrit oleks mugavam ja ohutum vaadata. Kasutan 10.1 ekraaniga Tab'i. Kunagi ehk lisate ka mingi navigatsiooni võimaluse HUDile. Sellisete suurte nooltega turn-by-turn. Võiks olla kuskil ekraani nurgas spi

 • (45 stars)

  by Fred Muursepp on 20/04/2014

  Miks ei näita see tallinn-kohila teelõigul kaameraid?

More comments