Kocaeli Otobüs Saatleri

Kocaeli Otobüs Saatleri

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
-Otobüs saatleri internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinden anlık olarak, internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda ise kayıtlı veritabanından alınmaktadır.

-KentKart'ınızın Bakiye sorgulamasını yapabilirsiniz.

-Hatların duraklarını ve ilgili hat otobüslerini Google haritaları üzerinden hareketli olarak görebilirsiniz. ( yenilenme aralığı 30 saniye )

-Size en yakın olan durakları görebilirsiniz. ( GPS'iniz kapalı olur ve yanlış gösterir ise daha önce açtığınız bir yerin koordinatlarını kullanacaktır. Eğer bir yanlışlık görürseniz Google Haritalarını açıp yerinizi bulmanız ve daha sonra uygulamayı kullanmanız yeterli olacaktır. )

-Seçtiğiniz durağın üzerine tıklayarak yaklaşan tüm otobüsleri görebilirsiniz. ( Bu alan otomatik olarak 15 saniyede bir yenilenir. )

***Hatırlatma (2 Ocak 2014): Otobüs Saatleri; internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda kayıtlı veritabanından, internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda ise www.kocaeli.bel.tr adresinden çekilmektedir.

***Uyarı; Uygulamayı çevrimdışı kullandığınız taktirde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs saatlerinde herhangi bir değişiklik yapılırsa sorumluluk tamamen kullanıcıya ait olacaktır. (Uygulama veritabanı aylık olarak güncellenir.)

***Bilgilendirme; Uygulama kesinlikle arkaplanda veri harcamamaktadır.

http://www.kocaeliulasim.com/

http://www.bekirdursun.com.tr/

( Kocaeli Otobüs Saatleri, Kocaeli Ulaşım, Ulaşım, İzmit, izmit, gebze, derbent, karamürsel )

Tags: kocaeli kent kart sorgulama indir, contact kocaelibeltr, kocaeli üniversitesi otobüs saatleri, kocaeli üniversitesi yemek saatleri, bedava olan otobüs kodları, kocaeli otobüs saatleri, ibb kocaeli universitesi 4 otobus saatleri kocaeli, 37y saatleri, kocaeli belediyesi ötübüs saatleri.

Recently changed in this version

- Haritalar düzenlendi.

- "Reklamları Kaldır" özelliği getirildi.

- Bazı hatalar giderildi.


Comments and ratings for Kocaeli Otobüs Saatleri
 • (70 stars)

  by ilyas babajanov on 09/05/2014

  bıktırdınız reklamlarla! Bu Google Play Reklam ajansına Döndü! Reklamları kaldır seçeneği var diye yanıt veriyorlar utanmadan, ona tıklayınca da gerizekalı TicToc programının reklamına yönlendiriyor. Artık bu Sahtekarlık her yerde, hiç kimse işine sahip çıkmıyor.

 • (70 stars)

  by Çağlar Bozkurt on 17/02/2014

  Çok kullanışlı bi uygulama, teşekkürler.

 • (70 stars)

  by Leyla Mutlu on 04/12/2013

  Olduğunuz yerde durakları göstermesi ve hangi saatler arasında gelecegini merak ediyorsanız gerçekten harika bir uygulama. Başarılı.

 • (70 stars)

  by Ahmet Sert on 22/11/2013

  It can improve. I think