Kocaeli Otobüs Saatleri

Kocaeli Otobüs Saatleri

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
-Otobüs saatleri internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinden anlık olarak, internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda ise kayıtlı veritabanından alınmaktadır.

-KentKart'ınızın Bakiye sorgulamasını yapabilirsiniz.

-Hatların duraklarını ve ilgili hat otobüslerini Google haritaları üzerinden hareketli olarak görebilirsiniz. ( yenilenme aralığı 30 saniye )

-Size en yakın olan durakları görebilirsiniz. ( GPS'iniz kapalı olur ve yanlış gösterir ise daha önce açtığınız bir yerin koordinatlarını kullanacaktır. Eğer bir yanlışlık görürseniz Google Haritalarını açıp yerinizi bulmanız ve daha sonra uygulamayı kullanmanız yeterli olacaktır. )

-Seçtiğiniz durağın üzerine tıklayarak yaklaşan tüm otobüsleri görebilirsiniz. ( Bu alan otomatik olarak 15 saniyede bir yenilenir. )

***Hatırlatma (2 Ocak 2014): Otobüs Saatleri; internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda kayıtlı veritabanından, internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda ise www.kocaeli.bel.tr adresinden çekilmektedir.

***Uyarı; Uygulamayı çevrimdışı kullandığınız taktirde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs saatlerinde herhangi bir değişiklik yapılırsa sorumluluk tamamen kullanıcıya ait olacaktır. (Uygulama veritabanı aylık olarak güncellenir.)

***Bilgilendirme; Uygulama kesinlikle arkaplanda veri harcamamaktadır.

http://www.kocaeliulasim.com/

http://www.bekirdursun.com.tr/

( Kocaeli Otobüs Saatleri, Kocaeli Ulaşım, Ulaşım, İzmit, izmit, gebze, derbent, karamürsel )

Tags: kocaeli kent kart sorgulama indir, kocaeli üniversitesi otobüs saatleri, contact kocaeli.bel.tr, kocaeli belediyesi ötübüs saatleri, ibb kocaeli universitesi 4 otobus saatleri kocaeli, 37y saatleri, kocaeli üniversitesi yemek saatleri, kocaeli otobüs saatleri, bedava olan otobüs kodları.

Recently changed in this version

- Bazı hatalar giderildi.


Comments and ratings for Kocaeli Otobüs Saatleri

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!