Hey you! Tell us your app discovery secretsClose


SmartHELP

SmartHELP

5,000 - 10,000 downloads

Add this app to your lists
Mobilní aplikace SmartHELP nabízí pomoc při dopravní nehodě a na cestách do zahraničí jak klientům DIRECT Pojišťovny tak klientům ostatních pojišťoven. Obsahuje telefonní čísla na všechny české pojišťovny nabízející povinné ručení a uživatelé tak mohou v případě nehody využít nejen rady jak postupovat, ale rovnou zavolat svou asistenční službu.

Důležitou funkcí je možnost zdokumentování a nahlášení nehody, kdy uživatel v pěti krocích popíše událost a uloží do paměti telefonu. Údaje o nehodě může zpětně doplnit nebo rovnou odeslat na email své pojišťovny. Ta obdrží detailní informace o poškozeném, času a místě nehody určeném podle aktuální polohy telefonu, popis a fotografie z místa události a informace o dalších účastnících. Pojišťovna na základě těchto údajů již může nehodu řešit ještě před tím, než od klienta obdrží povinný euroformulář.

Druhá hlavní část aplikace, pomoc na cestách do zahraničí, klientovi poradí, jak postupovat při různých typech pojistných událostí z cestovního pojištění - onemocnění či úrazu, škodě na zavazadlech či odpovědnosti za škodu. Dále mu zobrazí kontaktní informace o všech českých ambasádách a zahraničních misích.

Novinkou je třetí část - sjednání pojištění, díky které si uživatel může v aplikaci rychle a jednoduše sjednat cestovní pojištění. Toto pojištění lze sjednat i na poslední chvíli v den odjezdu.

Tags: program pomoc pri nehode.

Recently changed in this version

Oprava - podpora pro zařízení bez SIM karty (tablety).
Oprava - aplikace spadla při návratu z funkce zavolat ambasádu na Android 3.0 a vyšší.


Comments and ratings for SmartHELP
  • (77 stars)

    by vikram verma on 24/02/2013

    it,s cheng my life.