Biletall – Uçak,Otobüs Bileti

Download Biletall – Uçak,Otobüs Bileti Biletall – Uçak,Otobüs Bileti icon

Biletall – Uçak,Otobüs Bileti

by: İpek Bilgisayar | 7.4 909

7.4 Users
rating

Screenshots

Description

Biletall mobil uygulamasına hoş geldiniz.

Bu uygulamayı kullanarak Ulusoy, Varan, Metro gibi 100’den fazla otobüs firmasının, Türk Hava Yolları, Pegasus, Sun Express, Atlas Global gibi bütün yurtiçi havayollarının, Delta Air, British Air, KLM gibi 100’den fazla yurtdışı havayolunun biletlerini kıyaslayıp, sizin için en uygun ve en ucuz bileti satın alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Ücretsiz uygulamamız ile seyahatiniz için gerekli olan otobüs biletinizi ve uçak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.
Bilet almak istediğiniz güzergahta sizin için listelenen firmalar arasından filtreleme yapabilir, sefer listesini arkadaşlarınızla paylaşabilir,
Aynı güzergah için tek tuşla uçak yada otobüs bileti arayabilirsiniz.

Uygulamamızda yer alan profilim menüsüne bilgilerinizi kaydederek, bilet satın alımlarınızda bilgilerinizi tek tık ile doldurup, biletinizi kolayca alabilirsiniz.
Satın almış olduğunuz yada rezerve ettiğiniz biletinize ait bilgileri içeren sms ve e-mail’i bulamıyorsanız, uygulamada yer alan işlemlerim menüsünden daha önce yapmış olduğunuz
Işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

Seyahatinizde ihtiyacınız olacak bütün bilgileri sizin için tek yerde topladık.
Daha fazla menüsünde yer alan özellikler sayesinde uçak biletiniz için online check-in yapabilir, gideceğiniz şehir ile ilgili bilgilere bakabilir, dünya saatlerini görüntüleyebilir ve
Müşteri hizmetlerimize kolayca erişebilirsiniz.

Biletall android uygulamasından yapacağınız işlemler ile ilgili 7/24/365 hizmet veren 0850 360 32 58 nolu çağrı merkezimizi arayabileceğiniz gibi, biletall.com.tr web sitesinden ve Biletall Acenteleri’nden de işlemlerinizi devam ettirebilir, destek alabilirsiniz.

Online otobüs ve uçak bileti işlemleriniz için ihtiyacınız olan tek uygulama olan Biletall’ı şimdi indirin, sizde biletinizi kolayca alın.

NEDEN BİLETALL.COM.TR UYGULAMASI ?

• Acele bir bilete ihtiyacınız olduğunda sizin için en uygun ulaşım aracında ki en uygun saatteki sefere en ucuz fiyata biletinizi satın alabilirsiniz.
• Satın almış olduğunuz bilete ait bilgiler size sms ve email ile gönderilir, seyahatiniz öncesinde ve sonrasında seyahat bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.
• Bilgisayarınızda da biletall.com.tr’yi kullanıyorsanız işlemlerinizi bilgisayarınızdan da görüntüleyebilirsiniz.
• Satın alacağınız bilete karar vermekte zorlanıyorsanız yada arkadaşınız ile seyahat edecekseniz alternatif seferleri tek tık ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
• Sizin için önemli olan saat, fiyat, firma gibi kriterlere göre seferleri filtreleyebilir, aradığınız özelliklerde olan bileti kolayca listeleyebilirsiniz.
• Otobüs ile seyahat edecekseniz 100’den fazla firmanın seferlerinin yanı sıra otobüslerin özelliklerine kadar görüntüleyebilir, istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz.
• Seyahat tarihinizi hatırlamakta zorluk çekiyorsanız, tek tık ile seyahat tarihinizi takviminize ekleyebilirsiniz.
• Siz seyahate çıkmadan önce sizin için gideceğiniz şehrin hava durumunu, nerede ne var bilgilerini size gönderiyoruz.
Son zamanda aldığımız gurur verici ödüllerden bazıları:

• İhracatın Yıldızları E- İhracat Ödülü
• TOBB E-Ticaret Ödülü
• Bilişim Yıldızları E-Ticaret Ödülü

Tags: biletall , biletatali

Users review

from 909 reviews

"Great"

7.4