FREE DOWNLOAD

Glynn Advice Polish

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest bezpłatnie dostepna dla Ciebie, jako członka polskiej społeczności w Irlandii. Ma na celu pomoc w rozwiązaniu problemów prawnych. Jest pierwszą prawną aplikacją jaką kiedykolwiek wyprodukowano w Irlandii z myślą o polskich obywatelach i w polskim języku. Jest dostępna w systemach na telefony Iphon i Android. Aplikacja może byc potrzebna na przykład, jeśli masz wypadek samochodowy, wypadek przy pracy, problem rodzinny lub nadchodząca sprawe sądową. W rzeczywistości można jej używać w każdej sytuacji, która wymaga porady prawnej. Jedyne, co musisz zrobić, to podać kilka prostych informacji. Możesz to zrobić w języku angielskim lub polskim. Po prostu wypełnij dane osobowe i napisz krótkie streszczenie sprawy, w której potrzebujesz pomocy. Możesz robić zdjęcia lub nagrać dźwięk, jeśli uważasz, że może to być pomocne. Po wypełnieniu szczegółów wystarczy wysłać do nas e-mail. Nasz polskojezyczny konsultant bezzwłocznie skontaktuje się z Tobą. Zostaniesz poinformowany o swoich opcjach i dostępnych terminach spotkań. Jeśli masz problem z komunikowaniem się w języku angielskim nasz tłumacz będzie Ci towarzyszyć podczas konsultacji. Pierwsza wizyta jest darmowa. Bardzo cenimy ogromny wkład polskiej społeczności w irlandzkią gospodarkę i będziemy wdzięczni za każdą sprawę nam przekazaną.

  Podczas pobierania aplikacji wyrażasz zgodę aby firma John Glynn and Co nie ponosiła żadnej odpowiedzialności związanej ze wstępną poradą i informacjami otrzymanymi od naszego przedstawiciela, dopóki nie odbędzie się formalne spotkanie w naszym biurze prowadzone przez jednego z adwokatów i dopókie nie zostaniesz zaakceptowany jako klient naszej firmy.

  © 2012 Wszystkie prawa zastrzeżone przez Tallaght.com Limited, Law Chambers, The Village Square, Tallaght, Dublin 24 i Manthan Software Services PVT Limited.

  Tags: angielski ucz sie i rozmawiaj