Otobüs Nerede? ( izmir )

Otobüs Nerede? ( izmir )

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
İzmir ili içerisindeki toplu ulaşımda hayatınızı kolaylaştıracak, otobüs duraklarında dakikalarca beklemenizi engelleyecek, hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulama artık akıllı telefonunuzda

Özellikler;

- Otobüs Listesi : İzmir içindeki tüm otobüs hatlarını listeleyebilirsiniz,

- Kentkart Sorgulama : Kentkart üzerindeki numaranızı girerek anında bakiyenizi öğrenin. Birden fazla kentkartınız mı var? Kentkartlarınızın tümünü tanımlayın ve tek tıklamayla bakiyelerini sorgulayın.

- Durak Listesi : Seçtiğiniz otobüsün hangi duraklarda durduğunu listeleyebilirsiniz. GPS özelliği ile durakların SİZE O AN NE KADAR UZAKTA OLDUĞUNU görebilirsiniz.

- Durak Harita İşaretleme : Seçtiğiniz durağın haritada nerde olduğunu görebilirsiniz.

- Yaklaşan Otobüsler : Seçtiğiniz otobüsün gene seçtiğiniz uğrak durağına O AN YAKLAŞMAKTA olan otobüslerini listeleyebilirsiniz. Liste kendini otomatik güncellediğinden anlık olarak ilerlemeyi takip edebilirsiniz.

- Alarm Kurma : Dilerseniz alarm kurun!! Örneğin seçtiğim otobüs seçtiğim durağa 3 durak kala beni uyar deyin. UYGULAMANIZ ZAMANI GELDİĞİNDE SİZİ UYARSIN. Vaktinizi ekonomik kullanın, duraklarda beklemekten kurtulun!

------------------------------
Uygulama ESHOT sisteminden sağladığı bilgileri cebinize taşımaktadır. Sağlanan bilgilerin doğruluğu konusunda uygulama geliştirici sorumluluk kabul etmez.

Recently changed in this version

Hat listesinin sıralı gelmemesi sorunu giderildi.
Kentkart bakiye sorgulama sorunu düzeltildi.
Otobüs ve Durak listelerinin listelenme hızı arttırıldı.
Arayüz iyileştirmeleri yapıldı.


Comments and ratings for Otobüs Nerede? ( izmir )
 • (43 stars)

  by Suheyl Cerci on 06/01/2015

  Uygulama güzel çalışıyor fakat sorguladığımız otobüs 9duraktan uzakta olsa dahi haritadan izlenebilir olsa süper olacak. Aksi halde, seyrek çalışan otobüslerin tam olarak nerede olduğunu görmek çok zor.

 • (43 stars)

  by mirac alkan on 17/11/2014

  Çok faydalı artık otobüsler kaçmıyor

 • (43 stars)

  by Efkan Oguz on 27/10/2014

  App çok fonksiyonel fakat ara yüzü biraz amatörce. Şirket satın alıp desteklese şahane şeyler çıkabilir. Yine de hantal olmaması ve renkleri canlı. Daha metalik ama yine canlı renkler, comic sans gibi bir şey değil de, daha modern bir font görmek isterdik.

 • (43 stars)

  by Fikret Çolak on 17/10/2014

  Çok yardımcı bir uygulama, fon renkleri ve puntolar farklı renklerde olursa güneşte görülmesi daha kolay olacak.. Gri punto zor görünüyor. Ayrıca, durağa yaklaşan otobüsleri hat numarası yazıp arayarak degil de GPS özelliği ile hangi durakta olduğumuzu uygulama kendi bulsa bilgiye erişim daha kolay olur.

 • (43 stars)

  by Utku Sahin on 29/08/2014

  bu ozellik de olsa tadindan yenmez

 • (43 stars)

  by Ozan Gür on 28/08/2014

  ama ara yüz daha güzel olabilir.

 • (43 stars)

  by hakan sancak on 29/07/2014

  Şu ana kadar gördüğüm en başarılı toplu ulaşım uygulaması. Elinize sağlık.

More comments