FREE DOWNLOAD

PlakaTr

  • SEARCH TYPE
  PlakaTr icon

  PlakaTr

  by: Nartera Mobile 64 8.8

  8.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  ....Özellikle uzun yolda seyahat ederken gözümüzün aşina olmadığı plakalarla karşılaştığımızda hangi ile ait olduğunu merak ederiz. PlakaTr bu merakımızı, telefonunuzu kullanarak en hızlı şekilde gidermenize, şık ve sade bir arayüz ile yardımcı olur. Sorgulanan plaka kodu ile o şehre ait il telefon kodunu ve yüzölçüm,nüfus gibi birkaç basit pratik bilgiyi de almış olursunuz. PlakaTr İnternet bağlantısına ihtiyaç duymaz ve hiçbir reklam içermez. Sahip olduğu çok basit bir işlevi, sade ve hızlı biçimde yerine getirmek için hazırlanmıştır. Bütün yolculuklarınızın plakaları merak edecek kadar huzurlu, eşiniz ve çocuklarınızla tahmin oyunu oynayacak kadar keyifli ve her şeyden önce güvenli geçmesini temenni ederim.

  ....PlakaTr yeni güncellemesi ile birlikte iller arası ve ilçeler arası mesafe ölçebilmektedir. Mesafe ölçüm servisi www.illerarasimesafe.com sitesi aracılığı ile sağlandığından internet bağlantısı gerektirmektedir.

  Keywords: plaka, plaka sorgulama, plaka kodları, telefon kodları, rakım, yuzolcum, trafik kodları, iller arası, ilceler arası, mesafe, mesafe olcme, nufus

  Tags: il trafik kodları indir , plakatr

  Users review

  from 64 reviews

  "Great"

  8.8