PlakaTr

PlakaTr

FREE

(4 stars)

(64)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
....Özellikle uzun yolda seyahat ederken gözümüzün aşina olmadığı plakalarla karşılaştığımızda hangi ile ait olduğunu merak ederiz. PlakaTr bu merakımızı, telefonunuzu kullanarak en hızlı şekilde gidermenize, şık ve sade bir arayüz ile yardımcı olur. Sorgulanan plaka kodu ile o şehre ait il telefon kodunu ve yüzölçüm,nüfus gibi birkaç basit pratik bilgiyi de almış olursunuz. PlakaTr İnternet bağlantısına ihtiyaç duymaz ve hiçbir reklam içermez. Sahip olduğu çok basit bir işlevi, sade ve hızlı biçimde yerine getirmek için hazırlanmıştır. Bütün yolculuklarınızın plakaları merak edecek kadar huzurlu, eşiniz ve çocuklarınızla tahmin oyunu oynayacak kadar keyifli ve her şeyden önce güvenli geçmesini temenni ederim.

....PlakaTr yeni güncellemesi ile birlikte iller arası ve ilçeler arası mesafe ölçebilmektedir. Mesafe ölçüm servisi www.illerarasimesafe.com sitesi aracılığı ile sağlandığından internet bağlantısı gerektirmektedir.

Keywords: plaka, plaka sorgulama, plaka kodları, telefon kodları, rakım, yuzolcum, trafik kodları, iller arası, ilceler arası, mesafe, mesafe olcme, nufus

Tags: il trafik kodları indir, plakatr.

Recently changed in this version

Yeni sürüm ile birlikte :

+ Şehir seçim seçeneği eklendi
+ İller ve ilçeler arası mesafe ölçüm araçları eklendi.
+ Rakım bilgisi eklendi
+ Yüzölçüm bilgileri Harita Genel Komutanlığı verileri ile güncellendi.
+ Nüfus bilgileri, Devlet İstatistik Enstütüsü' nün 2012 verileriyle güncellendi.

- Kod girişi yapılmadan sorgula denildiğinde programın kapanma hatası düzeltildi.
- Programın ram kullanımı optimize edildi.


Comments and ratings for PlakaTr

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!