routeSpy™ ČRScreenshots

Description

Aplikace routeSpy™ ČR obsahuje aktuální data ze všech silnic v České republice. Po zadání startovní a cílové lokace Vám aplikace najde nejlepší cestu a zobrazí Vám, co Vás na ní čeká. Startovní lokace se automaticky předvyplňuje jako Vaše současná lokalita. Můžete zadat za jak dlouho odjíždíte pro přesnější data.

routeSpy™ Vám zobrazí počasí, teplotu na vybrané trase. Dále dopravní uzavírky, omezení a nehody. Už se Vám nestane, že by Vás na silnici něco překvapilo. Počasí a teplota je s přesností na kilometr po celé ČR. Údaje o počasí jsou stahovány z projektu MEDARD a dále jsou na tyto výsledky použity vlastní rozhodovací algoritmy. Aktuální počasí na trase se počítá z oblačnosti, počtu mm srážek, atmosférického tlaku. Dopravní uzavírky, omezení a nehody jsou aktualizované každých šedesát vteřin. Na trase se Vám zobrazí ikonka a podrobné info, co se na tomto místě děje. Informace jsou stahovány z ÚAMK a ŘSD.

V aplikaci je dále možnost nastavit kvantitu předpovědí. V nabídce je počítat předpovědi po kilometru, pěti, deseti a dvaceti. Po kliknutí na vybraný úsek cesty se Vám zvýrazní na mapě pro lepší orientaci.

S routeSpy™ ČR Vás už na silnici v České republice nic nezaskočí.

Tags: úamk

Users review

from 3 reviews

"OK"

4.6