İzmir Mobil Kent Rehberi

İzmir Mobil Kent Rehberi

FREE

(3 stars)

(291)


Download for Android

10,000 - 50,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - İzmir Mobil Kent Rehberi for Android screenshot
View bigger - İzmir Mobil Kent Rehberi for Android screenshot
View bigger - İzmir Mobil Kent Rehberi for Android screenshot
İzmir Büyükşehir Belediyesine ait coğrafi verilerin gerçek zamanlı olarak sunumu esasına dayanan bu uygulamadır. “Adres, Ulaşım ve Önemli Yer verileri ile 2010 yılı Hava Fotoğrafları” bilgilerini içermektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi sunucuları üzerindeki verilere anlık olarak erişilebilmesi sebebiyle mobil cihazda internet ve GPS konum bilgisinin sağlanabiliyor olması gerekmektedir. İzmir Mobil Kent Rehberi uygulaması ile gidilmek istenen adres; nöbetçi eczane, önemli yerler ile otobüs, metro, vapur ve izban durak yerleri sorgulanarak sefer saat aralıkları listelenmektedir. Haritada otobüs durak ikonlarının üzerine tıklandığı anda o duraktan geçen bütün otobüs hatları listelenmekle birlikte seçilen hat ve ona ait sefer saatleri de gösterilmektedir. Aynı şekilde sağlık kurumlarına ait ikonlarının üzerine tıklandığı zaman o veriye ait telefon numarası alınmaktadır. İstek öneri ve şikayetler cbs@izmir.bel.tr adresine iletilmekle birlikte resmi bir başvuru olarak kabul edilmeyecektir. Uygulama üzerindeki mesafeler kuş uçuşu olarak verilmektedir.

Tags: izmir mobil kent rehberi, izmir mobil kent rehberi indir, izmir kent rehberi indir, mobil kent rehberi, izmir kent rehberi, mobilkentrehberi, i̇zmir mobil kent rehberii, “İzmir mobil kent rehberi”, izmir mobil kent, izmir mobil kent rehberi ücretsiz indir.

Recently changed in this version

* Adres aramada kapı numarasına ulaşmadaki sorunlar giderildi.
* Otobüs servis saatlerini aramada otobüs numarası elle yazılabilir duruma getirildi
* Otobüs durak ikonlarına tıklandığı zaman o duraktaki akıllı durak (kaç durak kaldığı) bilgisi listelenmektedir.
* İnternet kapalı iken otobüs ulaşım servis saatleri sorgulanabilmektedir.
* İnternet kapalı iken otobüs ulaşım servis saatleri güncelleme sorunu düzeltildi.


Comments and ratings for İzmir Mobil Kent Rehberi
  • (48 stars)

    by Muhammet M on 15/08/2013

    Dosyalar indiriliyor lutfen bekleyiniz diyor ve bir turlu calismiyor. Hem wireless da hem de 3G de.

  • (48 stars)

    by Evren Akalp on 05/01/2013

    Eshot kisminda otobusu kaydirarak bulmak cok zor, herhangi bir arama olmadigindan kullanissiz. Gelen saatlerde yanyana birseyler var hangisi hangi durak anlasilmiyor. Konum bilgisi alamaz ise genelde crash oluyor. Kisaca Ulasim bilgileri kismi vasat. Birde otobus nerede artik izmirde de gorebilsek istanbul gibi super olacak.