EMT Travel

EMT Travel

FREE

(1 stars)

(55)


Download for Android Like

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
EMT Travel äpp võimaldab EMT ning Diili lepingulistel ja kõnekaardi klientidel välismaal olles jälgida oma mobiilse interneti kasutust, muuta EMT interneti kuu- ja päevalimiite, osta EMT Reisikindlustust ning tutvuda sihtriigi infoga.

EMT Travel teenuste ülevaade

Äpi avalehel tuvastatakse kliendi mobiiltelefoni asukohamaa automaatselt mobiilsidevõrgu tunnuse järgi. Seejärel kuvatakse riigi lühitutvustus, pilte ja lisainfot. Esilehel ja turismiinfo sektsioonis asub ka valuutakonverter, juhul kui asukohamaa valuuta on eurost erinev.

Vasakult ülal asuvast menüüst on võimalik sihtriiki muuta, misjärel muutub kogu esilehe ja turismiinfo sisu vastavalt valikule. See võimaldab eelnevalt vastava sihtriigi infoga tutvuda, äppi salvestada ning seda välismaal olles ilma internetiühenduseta kasutada.

Üldine riigiinfo sisaldab Eesti Välisministeeriumi "Reisi targalt" infot (maale sisenemise nõuded, hoiatused, kasulikud infoallikad, saatkondade kontaktid, riigis registreerimine, jms).

Turismiinfo all on võimalik otsida lähimad majutusasutusi, söögikohti ja ühistranspordi peatuseid koos asukohta navigeerimisvõimalusega. Suur osa turismiinfo sektsioonist on võimalik äppi salvestada enne reisi ja kasutada seda välismaal internetiühenduseta.

Äpi kaudu saab sõlmida EMT Reisikindlustust, mis taustal kasutab info edastamiseks ja vastuvõtmiseks SMS-teenust. Äpi kaudu saab reisikindlustus osta ka enne reisi algust ja koos reisi ärajäämise kaitsega. Kindlustada saab lisaks endale ka teisi pereliikmeid ja tuttavaid.

EMT Roamingu sektsioonis on võimalik jälgida EMT interneti kasutuse mahtu reaalajas vastavalt EMT interneti pakettide päevalimiitidele. Infot peab ise uuendama ja selleks on vaja internetiühendust (mobiilside või WiFi vahendusel). EMT interneti päevalae või kuulimiidi saavutamisel saab äpi kaudu seda muuta või juurde tellida. Lisamahu tellimine teostatakse SMS-i teel, mis võimaldab lisamahtu tellida ka internetilimiidi täitumisel ja internetiühenduse katkemisel.

EMT interneti roamingtsooni info näitab mis tsoonis asutakse, palju maksab interneti kasutamine, kui suur on päevalae limiit (vastavalt kasutaja internetipaketile) ja mis riikides see kehtib. EMT roaminghinnakirja all tuvastab äpp automaatselt asukohamaa ja pakub selle riigi operaatorite info.

Tagasihelistamisteenus võimaldab mõnedes riikides soodsamaid kõnesid, tellides kõne kodumaalt. Täpsem info juhendite all ning EMT roaminghinnakirjas.

Minu profiili sektsioon sisaldab minu enda ja minu poolt sisestatud pereliikmete ja sõprade andmeid, mida kasutatakse reisikindlustuse sõlmimisel ja välisriiki reisimise registreerimisel.

Reisiajalugu jätab meelde, kus riikides ja linnades oled käinud ning kuvab neid kaardil koos piltidega, mida on mobiiltelefoniga reisi ajal tehtud. Asukohad kuvatakse Google Maps kaardil ja külastatava piirkonna täpsusega.

Paremal üleval oleva ümbriku ikooni all asub EMT roaminguga seotud sõnumihalduskeskkond kuhu koondatakse kokku äpiga seotud sõnumivahetus (reisikindlustuse sõnumid, päeva- ja kuulimiitide tellimused ja muud EMT Roaminguga seotud sõnumid). Äpp loeb automaatselt sisse kõik EMT roamingteenustest saadetud sõnumid ja kustutab need mobiiltelefoni SMS postkastist, et mitte häirida kasutaja isiklikku sõnumivahetust.

Recently changed in this version

Ver. 1.1 täiendused:

> EMT Roaming sektsiooni on lisatud kõnede suunamise menüü (suunamine, lõpetamine, staatus), numbri kuhu suunata saab valida nii telefoniraamatust kui sisestada käsitsi
> Turisminfo sektsiooni saab nüüd uuendada riigipõhiselt, mis võimaldab enne reisi sihtkoha riigi info lihtsalt äppi laadida ja reisil olles ilma internetita kasutada
> Kõneposti teavitused kuvatakse äpi vahendusel ja helistaja number seotakse telefoniraamatus oleva kontaktiga mugavaks tagasihelistamiseks


Comments and ratings for EMT Travel

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!