FREE DOWNLOAD

Canlı Tv İzle Ftm

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  İnternet Üzerinden Televizyon izle me Uygulaması.

  Yepyeni bir tasarımla karşınızdayız.

  Programı Kullanmadan önce burada bulunan videoyu izlemeniz ve uygulamamızda bulunan Kullanım Klavuzunu Okumanız Önerilir.
  Kanallar Hergün Sabah 7 de güncellenecektir, ve uygulama açılışta kanalları otomatik günceller, ayrıca dilerseniz Kanalları Güncelle Diyerek Son Kanal Listesini herzaman güncelleyebilirsiniz.

  Uygulama mobil cihazınız tablet veya telefon ile internet üzerinden ücretsiz yayın yapan kanallara wifi veya 3G internet üzerinden bir arada erişmenize imkan sağlayan uygulamadır ve kotalı internet kullananların dikkatli kullanmaları önerilir.

  Gelen Öneriler dikkate alınarak sürekli geliştirme ve iyileştirme yapılmaya çalışılmaktadır.
  Beğenmediğiniz yönleri hakaret etmeden eleştirirseniz seviniriz.

  Uygulamada yer alan radyo ve Televizyon yayın ve/veya logolarından ve içeriğinden uygulama geliştiricileri sorumlu değildir ve hakları yayıncı kuruluşlarına aittir.
  Geliştiriciler sadece sizlerin internet den erişebileceğiniz yayınlara uygulama aracılığı ile daha kolay erişmenize imkan sağlamaktadır.

  Bu uygulamada kendi kanallarına ait canlı yayınların yayınlanmasını isteyen veya yayınlanmakta olan kanalların kaldırılmasını talep eden kanal yöneticileri [Geliştiriciye E-posta Gönder] ile bize bildirmeleri durumunda, kendilerine elektronik ortamda bilgilendirme yapılarak gereği yerine getirilecektir.

  Users review

  from 784 reviews

  "Great"

  7.4