Dilediğin YerdeScreenshots

Description

Digiturk Dilediğin Yerde uygulaması ile eğlence dolu Digiturk dünyası her zaman sizinle. 100’ün üzerinde canlı kanal, kaçırdığınız programlar, binin üzerinde film, heyecanla takip edilen yerli-yabancı diziler ve fazlası Dilediğin Yerde uygulamasında sizi bekliyor. İster evde, ister yolda ya da seyahatte; Digiturk ne zaman isterseniz, istediğiniz yerde sizinle. Digiturk üyelik paketiniz dahilindeki en popüler programlardan oluşan içerikleri hiçbir ek ücret ödemeden Android telefon ve tabletinizden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, Digiturk üyelik numaranızla veya telefon numaranızla giriş yapmak.

Uzaktan kumanda özelliği ile şimdi Dilediğin Yerde uygulamasını Digiturk kutunuzu kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Kumanda özelliğinin kullanılabilmesi için cep telefonunuzun ve Digiturk kutunuzun aynı ağa bağlı olması gerekmektedir. Kumanda özelliğini henüz desteklemeyen kutular için bu özellik zamanla aktive edilecektir.

Kumanda özelliğinin desteklendiği kutular:

HM9504 Humax
HM9505 Humax
DT-5103 Atmaca (Mstar)
DT-9103 Vestel
DT-HY610X Sagemcom

Tags: digitürk dilediğin yerde hata 1004 , diledigin yerde hata 1004 , dilediğin yerde , digitürk dilediğin yerde uygulaması , diledigin yerde , digiturk play 1004 hatası , digiturk play hata 1004 , deyvi levitas 2013 , dijiturk diledigin yerde

Users review

from 19.556 reviews

"Great"

7.4