Film Izle HDScreenshots

Description

Not: Önceki versionda uygulamada küçük bir sorun meydana gelmişti ve düzeltildi.Lütfen uygulamanın düzgün çalışabilmesi için güncelleyiniz..

Android platformunda filmleri daha hızlı ve kaliteli izlemenizi sağlayan bir uygulamadır.Uygulamadaki filmler çeşitli paylaşım ortamlarından alınmaktadır.
Uygulamanın Özelikleri :
- Hızlı ve Kaliteli
- Kullanışlı ve Hoş Tasarımı
- IMDB puanına göre filmleri sıralama
- İzlenme sayısına göre filmleri sıralama
- Gelişmiş film arama sayfası
- Güncel filmler
- Sürekli büyüyen film arşivi
- İki Menü Seçeneği
- Ücretsiz

Filmlerin daha düzgün ve hızlı çalışabilmesi için Android marketen "MX Video Player" yada "MoboPlayer" video oynatıcılarını indiriniz.
Bu uygulama sadece çeşitli paylaşım ortamlarına eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır.Telif hakkı,şikayetleriniz ve film istekleri için bana e-mail atabilirsiniz. E-Mailinize en kısa zamanda cevap verilecektir..Desteklerinizi beklerim.
Teşekkürler...

E-Mail : ahmetkocak998@gmail.com

----tags-----
film , izle , hd , video , ahmetkocak , komik , turkce , filmler , sinema , ucretsiz , eglence , guzel , dizi , yesilcam , indir , online , vizyon , film izle , mobil film

Tags: indirmeden adult film izle , hd adult film , adult film izle , adult sinema izle , hd adult film izle , adult film watch , bedava yetişkin film izle , adult filmler izle , hd adult izle

Users review

from 469 reviews

"Awesome"

9