FREE DOWNLOAD

fizy motion

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  En popüler videolar artık cebinizde! Fizymotion uygulaması ile özel olarak derlenen binlerce videoyu izleyebilir, ilgili alanınıza göre 14 farklı kategoriden istediğinizi seçip en güncel ve popüler videolara rahatlıkla erişebilirsiniz.

  Bu uygulamada Haber, Spor, Ekonomi gündeminden son dakika haberlerini bulabilir, son teknolojik gelişmeler için özel olarak çekilen videoları ve oyun incelemelerini seyredebilirsiniz.

  Turkcell Akademinin sizin için seçtiği eğitim videolarını seyrederken, çocuklarınızın ve bebeklerinizin gelişimiyle ilgili uzman görüşlerini takip edebilirsiniz.

  “Ne yemek yapsam?” ya da “Bu sezon neler moda?” diyorsanız en lezzetli yemek tariflerinden moda ve güzellik dünyasıyla ilgili tüm ipuçlarına fizymotion ile ulaşabilirsiniz.

  Gündem, Eğlence, Eğitim, Sağlık ve daha bir çok kategoride videoları bulabileceğiniz fizymotion ile en beğendiğiniz videoları Facebook ve Twitter ile tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  Size özel hazırlanan bu uygulamayı ÜCRETSİZ olarak indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyelik ihtiyacı yoktur.

  Özellikler;

  • Kullanım kolaylığı sağlayan özel tasarım
  • Popüler ve son dakika videolarını öne çıkaran ana sayfa yapısı
  • Üyelik yapmadan videolara ulaşma imkanı
  • İlgi alanınıza göre video kategorisi seçimi
  • Eğitim, sağlık gibi bir çok kategoride profesyoneller tarafından hazırlanmış videolara erişim imkanı
  • Beğendiğiniz videoları Facebook ve Twitter ile tüm arkadaşlarınızla paylaşma imkanı

  Keyifli seyirler dileriz!

  Tags: turkcell videobul , turkcell./ videobul , videobul , turkcell video , turkcell viedeo bul apk , varda saha viedeo , video bul

  Users review

  from 1.006 reviews

  "Good"

  6.6