TV YouScreenshots

Description

TV You is the easiest way to watch popular Turkish channels.

Her zaman güncel, hızlı ve kaliteli yayın.
TV You ile Android cihazlarda Televizyon izlemek artık çok kolay.

*** DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI ***
Kanalları canlı izleyebilmek için MX Player'ı yüklemeli ve Ayarlar > Kod Çözücü sayfasındaki "Yazılımsal çözücü (Ağ)" seçeneğini işaretlemelisiniz. Bu ayarı yapmaz yada farklı bir oynatıcı kullanırsanız bir saat önceki yayını görebilirsiniz.

TV You farklıdır;

* Çoğu düzgün çalışmayan yüzlerce kanal yerine sadece önemli ulusal kanallara yer verdik. Bu sayede kolayca güncel kalıp stabil yayın sunuyoruz.

* Tüm kanalların yayını aynı stardartta olup, üç farklı görüntü kalitesi arasından bağlantı hızınıza en uygun olanı seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

* Canlı yayını bir saat geriye alıp kaçırdığınız programları izleyebilirsiniz. (Bu özellik eski nesil cihazlarda calışmayabilir.)

* TV You web tabanlı olduğundan, olası kanal güncellemelerinden sonra uygulamayı yeniden yüklemeniz veya kanal listesi indirmeniz gerekmez.

* Bizimle kanalları reklamlarla dolu kısıtlı ekranlarda değil, Android platformunun en gelişmiş video oynatıcısı olan MX Player'da dilediğinizce izlersiniz.

TV You'da yer alan kanallar:
TRT1, ATV, Kanal D, Star, Show TV, Fox, STV, Kanal7, Flash TV, Beyaz TV, TV8, Kanal Türk, Tv2, E2, TRT Spor, NTV Spor, Sports TV, TJK TV, TRT Çocuk, Minika Çocuk, Minika Go, Yumurcak TV, Cartoon Network, TRT Müzik, Kral TV, Kral Pop TV, PowerTürk TV, NumberOne TV, TRT Belgesel, Yaban TV, World Travel, Akıllı TV, TRT Haber, HaberTürk, CNN Türk, Sky Türk, A Haber, 24, NTV, Euro News, Cnbc-e, Bloomberg HT, Karadeniz TV

TV You'da yer alan tüm kanallar, halka açık yayın yapan kanallardır. İçeriğinde hiçbir şifreli ya da ücretli kanal yer almaz.

Tags: tvyou , tv you , tv you izle , you tv , tv you indir , izle l , tvyou izle , tv yo , tvyou indir

Users review

from 1.111 reviews

"Awesome"

9.4