iMeteo.sk Počasie FREE+ iRadar

iMeteo.sk Počasie FREE+ iRadar

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
Vďaka tejto aplikácii budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky.
Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.
------------------------------------------------
PODPORA: V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás neváhajte kontaktovať na adrese: register@imeteo.sk
------------------------------------------------
Aplikácia iMeteo.sk Počasie vo verzii FREE OBSAHUJE

- GPS poloha: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

- AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

- iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google maps nad celým územím Slovenska, Česka a Nemecka, vrátane animácie.

- REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Predpoveď na 10 dní je krokovaná na 4 denné periódy. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite až na dva dni dopredu.

- SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

- VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu.

- KALENDÁR: Rozšírená vyhliadka počasia pre celé územie Slovenska až na 10 dní dopredu.

- AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

- ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

- WIDGET: Widget aktuálneho stavu počasia, vďaka ktorému budete vedieť aktuálne podmienky vo Vašom meste.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Prečo v aplikácii nájdete aktuálny stav počasia len z niektorých lokalít ?:

Pretože sa Vám snažíme ponúknuť profesionálne a naozaj veľmi presné údaje o aktuálnom stave počasia. Po celom území Slovenska je rozmiestnených len niekoľko profesionálnych meteorologických observačných staníc, ktoré monitorujú stav počasia na našom území a tieto údaje automaticky zasielajú do celosvetovej databázy METAR.

Prečo v Regiopočasí nájdete len pár lokalít ?:

Pretože Vás nechceme zavádzať ! Predpovede počasia pre vybrané mestá v našej aplikácii sú zostavované na základe výstupov z numerického predpovedného modelu ECMWF, čo je strednodobý numerický model navrhnutý a kalibrovaný aj pre orografické podmienky Slovenska. Terén nášho územia je veľmi členitý a numerický model ECMWF tvorí horizontálna mriežka s uzlami s rozlíšením 25 km. Na 25 km úseku sa pritom nachádza množstvo obcí. Rôzne iné aplikácie zistia Vašu presnú polohu a obec v ktorej sa nachádzate, avšak predpoveď nie je častokrát pre Vašu obec ani počítaná numerickým modelom.

Tags: imeteosk počasie pro apk, počasie pre, miniaplikacie počasie slovensko na stiahnutie zadarmo, iradar, imeteosk pro apk, iradarsk, počasie html, widget na pocasie slovensko, najlepšia predpoveď počasia, iradar cz.

Recently changed in this version

Novinky verzie 5.8.
- oprava chýb a stability aplikácie
- opravená nesprávna lokalizácia polohy
- mierne grafické vylepšenia
- pridaná možnosť rýchleho navolenia mesta v sekcii Rýchly prehlad v MENU

V prípade nepresnosti určovania polohy alebo nejakých problémov s aplikáciou nás neváhajte kontaktovať na register@imeteo.sk Ďakujeme :-)


Comments and ratings for iMeteo.sk Počasie FREE+ iRadar
 • (69 stars)

  by Rudolf Remsik on 27/06/2014

  Aktualizacia prebieha dlho, musim cakat nez okno zmizne. Appka ukazuje Ivanku pri Dunaji pritom som na opacnom konci BA. Ostavam pri predinstalovanom AccuWeather widgete, kt. nemusim otvarat a cakat.

 • (69 stars)

  by Julius Mesjar on 24/04/2014

  Super

 • (69 stars)

  by Martin Lipocky on 10/02/2014

  Nie veľmi vydarená aplikácia. Škaredá a aktualizácia príšerná.

 • (69 stars)

  by Matúš Lovecký on 17/01/2014

  Great app

 • (69 stars)

  by Skorec Skorec on 22/09/2013

  Fajn app, zopar nedostatkov za mna: - apetit na MB som postrehol tiez, ako tu uz ktosi pisal - aktualizacia dat: prebieha velkolepo po spusteni, ale uz pri prehliadani miest je nutne opat stlacat update inak ukazuje udaj od posledneho prezerania pre danu lokalitu, otravne. - clanky o pocasi? Prave tu by stacilo update tlacidlo, vacsinou potrebujem zakladnu info vid vyssie.

 • (69 stars)

  by Peter Sage on 10/08/2013

  By far the best weather report for Slovakia.

 • (69 stars)

  by Martin Raketak on 05/08/2013

  Aj ked som v BA, po update totiez iste. Neoptimalizovane data, 2mb dat stiahnute pre prezretie predpovede pre 3 mesta?? Ved tie udaje musia mat par kb.