iMeteo.sk Počasie PRO

iMeteo.sk Počasie PRO

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Najobľúbenejšia a najpresnejšia Android aplikácia o počasí na Slovensku
Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
Spätná väzba od našich užívateľov je pre nás veľmi podstatná a na základe toho sa aplikácia iMeteo.sk stala najsťahovanejšou a naobľúbenejšou Android aplikáciou na Slovensku.

Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.

-------- Výhody PRO verzie --------
- Aplikácia bez reklám.
- Animované ikony.
- Meteografy znázorňujúce vývoj teploty, tlaku, vetra a úhrnov zrážok v Regiopočasí.
- Vyhliadka počasia až na 400 hodín s detailným popisom blížiaceho sa počasia na našom území.
- Rozšírený kalendár počasia z 10 až na 16 dní dopredu.
- Bezplatná konzultácia vývoja počasia v ľubovolnej lokalite na Slovensku aj vo svete, prostredníctvom SMS alebo e-mailu.
- Bonusové widgety: widgety aktuálneho stavu počasia, widgety predpovede pre konkrétne mestá na Slovensku a widget všeobecnej predpovede pre celé územie.
- Notifikačné informácie a viac nastavení notifikačnej lišty
------------------------------------------------
PODPORA NONSTOP: V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás neváhajte kontaktovať na adrese: pro@imeteo.sk kde sa pokúsime problém ihneď vyriešiť.
------------------------------------------------
Aplikácia iMeteo.sk Počasie OBSAHUJE

- GPS poloha: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

- AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

- iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google maps nad celým územím Slovenska, Česka a Nemecka, vrátane animácie.

- REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Predpoveď na 10 dní je krokovaná na 4 denné periódy. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite až na dva dni dopredu. . +GRAF

- SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

- VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu.

- KALENDÁR: Rozšírená vyhliadka počasia pre celé územie Slovenska až na 16 dní dopredu.

- AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

- ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

- WIDGETY: Widgety aktuálneho stavu počasia, predpovede a regiopočasia.

Tags: imeteosk počasie pro, imeteosk pro, imeteo pro, imeteo, accuweathercom/sk/ s, počasie pro, meteosk, imeteosk počasie pro appk dawnload, imeteo na, test predpoveď počasia na.

Recently changed in this version

Novinky verzie 5.9.
- oprava nahlásených chýb a stability aplikácie
- nová sekcia INCA-CE - nowcasting a krátkodobá predpoveď ON-LINE

V prípade nepresnosti určovania polohy alebo nejakých problémov s aplikáciou nás neváhajte kontaktovať na pro@imeteo.sk Ďakujeme :-)


Comments and ratings for iMeteo.sk Počasie PRO
 • (70 stars)

  by Andrej Korbely on 23/02/2014

  Za údaje 5 hviezdičiek, - 1 za grafiku. Chcelo by to trochu modernejší dizajn.

 • (70 stars)

  by Brano Revay on 21/05/2013

  EDIT na reply: tak sa laskavo vyjadrite k problemu s viacnasobnym widgetom ktory sa tu spominal. Ja svoj telefon nepouzivam na developerske ucely, prestante prosim klamat uzivatelov. Pouzivam custom ROM SlimROM, tak ako pouziva ine custom ROMy pocetna sk

 • (70 stars)

  by Branislav Varga on 06/04/2013

  Dobra aplikacia, len po spusteni trva dlho aktualizacia, to by mohlo zbehnut v pozadi.