FREE DOWNLOAD

iMeteo.sk Počasie & iRadar

  • SEARCH TYPE
  iMeteo.sk Počasie & iRadar icon

  iMeteo.sk Počasie & iRadar

  by: 7.2K 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
  Spätná väzba od našich užívateľov je pre nás veľmi podstatná. Posúva nás vpred a na základe toho sa aplikácia iMeteo.sk stala najsťahovanejšou a naobľúbenejšou Android aplikáciou na Slovensku. Pravidelne sa udržuje v TOP100 najsťahovanejších Android aplikácii vôbec na Slovensku.

  Vďaka tejto aplikácii budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky.
  Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
  Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.
  ------------------------------------------------
  PODPORA NONSTOP:>
  Optimalizovať aplikáciu pre súčasné množstvo zariadení nie je celkom jednoduché. Občas sa môžu vyskytnúť problémy alebo nekorektné správanie aplikácie. Boli by sme radi, ak by sa Vaše recenzie zameriavali na celistvosť, úplnosť dát a celkový pohľad na FUNKČNÚ aplikáciu, nie na technické problémy. Tie sa snažíme urýchlene odstraňovať, avšak k tomu je potrebná VAŠA súčinnosť.

  V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: register@imeteo.sk kde sa pokúsime problém ihneď vyriešiť.
  Ďakujeme

  Tím
  iMeteo.sk

  ------------------------------------------------
  Aplikácia iMeteo.sk Počasie OBSAHUJE

  - RÝCHLY PREHĽAD: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate alebo si nastavíte a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

  - AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

  - iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google Maps nad celým územím Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Maďarska a Chorvátska vrátane animácie.

  - REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite.

  - SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

  - VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostnom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu. Na blížiaci sa nebezpečný jav budete vďaka aplikácii okamžite upozornení.

  - AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

  - ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

  Tags: pocasie aplikacia pre obec cata , počasie pro apk , počasie pre , pro apk , miniaplikacie počasie slovensko na stiahnutie zadarmo , iradar , počasie html , aplikácia počasie , imeteo miniaplikacie

  Users review

  from 7.210 reviews

  "Great"

  8.6

  Users comments

  Dominik Katona

  by Dominik Katona

  Mar 03, 2017  |  "Awesome"

  Jó alkalmazás! Jól mutassa az időjárást.

  Peter Stolc

  by Peter Stolc

  Feb 24, 2017  |  "Poor"

  Vysvetlenie o potrebe pristupu k sukromnym datam neakceptovatelne.

  Peter Biely

  by Peter Biely

  Feb 21, 2017  |  "Poor"

  Naco aplikacia na zobrazenie pocasia potrebuje pristup k mojim fotkam a mediam? Bez povolenia pristupu nefunguje! Kos!

  Filip Benuska

  by Filip Benuska

  Feb 15, 2017  |  "Poor"

  Naco chce predpoved pocasia povolenie na nahravanie videa a fotenie fotografii? Uz to, ze potrebuje pristup ku suborom na SD karte je dost. Pride mi to ako masivny zasah do sukromia.

  Troller SK

  by Troller SK

  Jan 02, 2017  |  "Awesome"

  Presné počasie, často aktualizované, 5*

  Peter Žilavý

  by Peter Žilavý

  Jul 07, 2016  |  "Awesome"

  Veľmi šikovná aplikácia. Do nedávna som používal iba accuweather ale táto je presnejšie. Možno prehľad počasia by mohol by mohol byť spravený trochu inak super :)