iMeteo.sk Počasie

iMeteo.sk Počasie

FREE

(3 stars)

(4K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
Spätná väzba od našich užívateľov je pre nás veľmi podstatná. Posúva nás vpred a na základe toho sa aplikácia iMeteo.sk stala najsťahovanejšou a naobľúbenejšou Android aplikáciou na Slovensku. Pravidelne sa udržuje v TOP100 najsťahovanejších Android aplikácii vôbec na Slovensku.
----------------------------------------------------------------------------------------------
UPOZORNENIE: V prípade problémov s určením polohy je potrebná aktualizácia aplikácie GOOGLE Play Services (aplikácia korektne funguje od verzie 6.5). Aktualizáciu vykonáte v možnostiach nastavení GPS vo Vašom telefóne. Prípadne nás kontaktujte na register@imeteo.sk a poradíme Vám
----------------------------------------------------------------------------------------------

Vďaka tejto aplikácii budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky.
Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.
------------------------------------------------
PODPORA NONSTOP:>
Optimalizovať aplikáciu pre súčasné množstvo zariadení nie je celkom jednoduché. Občas sa môžu vyskytnúť problémy alebo nekorektné správanie aplikácie. Boli by sme radi, ak by sa Vaše recenzie zameriavali na celistvosť, úplnosť dát a celkový pohľad na FUNKČNÚ aplikáciu, nie na technické problémy. Tie sa snažíme urýchlene odstraňovať, avšak k tomu je potrebná VAŠA súčinnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: register@imeteo.sk kde sa pokúsime problém ihneď vyriešiť.
Ďakujeme

Tím
iMeteo.sk

------------------------------------------------
Aplikácia iMeteo.sk Počasie OBSAHUJE

- RÝCHLY PREHĽAD: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate alebo si nastavíte a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

- AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

- iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google Maps nad celým územím Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Maďarska a Chorvátska vrátane animácie.

- REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite.

- SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

- VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostnom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu. Na blížiaci sa nebezpečný jav budete vďaka aplikácii okamžite upozornení.

- AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

- ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

Tags: imeteo.sk počasie pro apk, počasie pre, imeteo.sk pro apk, miniaplikacie počasie slovensko na stiahnutie zadarmo, iradar, počasie html, aplikácia počasie, iradar.sk, in-pocasie.sk, imeteo iradar.

Recently changed in this version

Predstavujeme Vám novú verziu, ktorá obsahuje množstvo NOVINIEK po ktorých ste túžili :-)
Vyriešili sme problém s ukladaním grafiky do galérie. Pridali sme novú sekciu Webkamery a Mapy aktuálneho počasia. Taktiež sme rozšírili ponuky widgetov a už aj s Vami vytúženými HODINAMI. Premium užívatelia si môžu widgety aj výrazne lepšie personalizovať.
Ak by ste ešte po niečom v našej aplikácii túžili alebo na niečo chybné natrafíte, tak sa ozvite NA register@imeteo.sk.
Ďakujeme :-)

Tím iMeteo.sk


Comments and ratings for iMeteo.sk Počasie
 • (51 stars)

  by Bohuslav Silhar on 21/04/2015

  Hate this apk... Katastrofa

 • (51 stars)

  by Maestro Nero on 21/01/2015

  Konečne som spokojný, widgety sú veľmi dobré, palec hore za pokrok v tejto app :)

 • (51 stars)

  by Peter Pino on 20/01/2015

  Daa sa..

 • (51 stars)

  by Vladimír Šrank on 21/09/2014

  Velmi zerie bateriu a data

 • (51 stars)

  by Michal Cvan on 24/07/2014

  Aplikacia je fajn ale ma svoje muchy. Obcas zapne GPS (aj ked mam automaticke zistovanie polohy vypnute) a drzi ho zapnute, pokym nezisti poziciu. Ak je clovek v budove, moze to mat vyrazny vplyv na bateriu. Dalsim problemom je dlhy cas aktualizacie a stahovenie vsetkych dat aj ked ma zaujima len aktualna teplota.

 • (51 stars)

  by Rudolf Remsik on 27/06/2014

  Aktualizacia prebieha dlho, musim cakat nez okno zmizne. Appka ukazuje Ivanku pri Dunaji pritom som na opacnom konci BA. Ostavam pri predinstalovanom AccuWeather widgete, kt. nemusim otvarat a cakat.

 • (51 stars)

  by Julius Mesjar on 24/04/2014

  Super

More comments