iMeteo.sk Počasie

iMeteo.sk Počasie

FREE

(4 stars)

(3K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
Spätná väzba od našich užívateľov je pre nás veľmi podstatná. Posúva nás vopred a na základe toho sa aplikácia iMeteo.sk stala najsťahovanejšou a naobľúbenejšou Android aplikáciou na Slovensku. Pravidelne sa udržuje v TOP100 najsťahovanejších Android aplikácii vôbec na Slovensku.

Vďaka tejto aplikácii budete konečne presne vedieť, aké počasie práve je, aké bude a kde sa práve teraz vyskytujú zrážky.
Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.
------------------------------------------------
PODPORA NONSTOP:>
Optimalizovať aplikáciu pre súčasné množstvo zariadení nie je celkom jednoduché. Občas sa môžu vyskytnúť problémy alebo nekorektné správanie aplikácie. Boli by sme radi, ak by sa Vaše recenzie zameriavali na celistvosť, úplnosť dát a celkový pohľad na FUNKČNÚ aplikáciu, nie na technické problémy. Tie sa snažíme urýchlene odstraňovať, avšak k tomu je potrebná VAŠA súčinnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: register@imeteo.sk kde sa pokúsime problém ihneď vyriešiť.
Ďakujeme

Tím
iMeteo.sk

------------------------------------------------
Aplikácia iMeteo.sk Počasie OBSAHUJE

- RÝCHLY PREHĽAD: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate alebo si nastavíte a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

- AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

- iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google Maps nad celým územím Slovenska, Česka, Nemecka, Rakúska, Maďarska a Chorvátska vrátane animácie.

- REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite.

- SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

- VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostnom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu. Na blížiaci sa nebezpečný jav budete vďaka aplikácii okamžite upozornení.

- AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

- ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

Tags: imeteo.sk počasie pro apk, počasie pre, imeteo.sk pro apk, miniaplikacie počasie slovensko na stiahnutie zadarmo, iradar, počasie html, aplikácia počasie, iradar.sk, najlepšia predpoveď počasia, pocasie slovensko.

Recently changed in this version

Dúfame, že táto verzia bude lepšia ako predchádzajúca :-)
V tejto verzii sme opravili chybné zobrazenie dát pre oblasť severného Slovenska. Zároveň sme sa posnažili zalátať všetky diery v aplikácii a zvýšiť jej stabilitu. Taktiež sme sa snažili odstrániť prvotný problém s určovaním Vašej polohy, cez GPS.
No nech robíme, čo robíme, tak vždy sa môže nejaká chybička alebo problém objaviť.

Ak na niečo natrafíte, tak nás urýchlene kontaktujte NA register@imeteo.sk.
Ďakujeme :-)

Tím iMeteo.sk


Comments and ratings for iMeteo.sk Počasie
 • (67 stars)

  by Vladimír Šrank on 21/09/2014

  Velmi zerie bateriu a data

 • (67 stars)

  by Michal Cvan on 24/07/2014

  Aplikacia je fajn ale ma svoje muchy. Obcas zapne GPS (aj ked mam automaticke zistovanie polohy vypnute) a drzi ho zapnute, pokym nezisti poziciu. Ak je clovek v budove, moze to mat vyrazny vplyv na bateriu. Dalsim problemom je dlhy cas aktualizacie a stahovenie vsetkych dat aj ked ma zaujima len aktualna teplota.

 • (67 stars)

  by Rudolf Remsik on 27/06/2014

  Aktualizacia prebieha dlho, musim cakat nez okno zmizne. Appka ukazuje Ivanku pri Dunaji pritom som na opacnom konci BA. Ostavam pri predinstalovanom AccuWeather widgete, kt. nemusim otvarat a cakat.

 • (67 stars)

  by Julius Mesjar on 24/04/2014

  Super

 • (67 stars)

  by Martin Lipocky on 10/02/2014

  Nie veľmi vydarená aplikácia. Škaredá a aktualizácia príšerná.

 • (67 stars)

  by Matúš Lovecký on 17/01/2014

  Great app

 • (67 stars)

  by Skorec Skorec on 22/09/2013

  Fajn app, zopar nedostatkov za mna: - apetit na MB som postrehol tiez, ako tu uz ktosi pisal - aktualizacia dat: prebieha velkolepo po spusteni, ale uz pri prehliadani miest je nutne opat stlacat update inak ukazuje udaj od posledneho prezerania pre danu lokalitu, otravne. - clanky o pocasi? Prave tu by stacilo update tlacidlo, vacsinou potrebujem zakladnu info vid vyssie.

More comments