iMeteo.sk Počasie PRO

iMeteo.sk Počasie PRO

$3.18

(3 stars)

(212)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
Najobľúbenejšia a najpresnejšia Android aplikácia o počasí na Slovensku
Aplikácia iMeteo.sk Počasie Vám prináša tie NAJpresnejšie informácie o počasí na Slovensku.
Spätná väzba od našich užívateľov je pre nás veľmi podstatná a na základe toho sa aplikácia iMeteo.sk stala najsťahovanejšou a naobľúbenejšou Android aplikáciou na Slovensku.

Komplexné, profesionálne a presné informácie o počasí na Slovensku tak budete mať vždy so sebou vďaka tomu, že aplikácia zobrazuje aktuálne poveternostné podmienky, tak ako boli fyzicky v teréne namerané na observačných staniciach rozmiestnených po celom našom území. Predpovede počasia pre vybrané slovenské lokality sa zostavujú z podkladov numerického modelu, ktorý bol navrhnutý aj pre územie Slovenska.
Naviac aplikácia obsahuje aktuality zo Slovenska aj zo sveta ako aj predpovede a výstražné informácie pre územie Slovenska, ktoré sú vyhotovované meteorológom.

-------- Výhody PRO verzie --------
- Aplikácia bez reklám.
- Animované ikony.
- Meteografy znázorňujúce vývoj teploty, tlaku, vetra a úhrnov zrážok v Regiopočasí.
- Vyhliadka počasia až na 400 hodín s detailným popisom blížiaceho sa počasia na našom území.
- Rozšírený kalendár počasia z 10 až na 16 dní dopredu.
- Bezplatná konzultácia vývoja počasia v ľubovolnej lokalite na Slovensku aj vo svete, prostredníctvom SMS alebo e-mailu.
- Bonusové widgety: widgety aktuálneho stavu počasia, widgety predpovede pre konkrétne mestá na Slovensku a widget všeobecnej predpovede pre celé územie.
- Notifikačné informácie a viac nastavení notifikačnej lišty
------------------------------------------------
PODPORA NONSTOP: V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás neváhajte kontaktovať na adrese: pro@imeteo.sk kde sa pokúsime problém ihneď vyriešiť.
------------------------------------------------
Aplikácia iMeteo.sk Počasie OBSAHUJE

- GPS poloha: Informácia o aktuálnom stave počasia v lokalite, kde sa aktuálne nachádzate a detailný vývoj počasia na nasledujúce hodiny.

- AKTUÁLNY STAV POČASIA: Podrobné informácie o aktuálnych poveternostných podmienkach získané zo správ METAR profesionálnymi meteorologickými stanicami, ktoré sú fyzicky v teréne rozmiestnené.

- iRADAR: Aktuálna poloha zrážok na podklade Google maps nad celým územím Slovenska, Česka a Nemecka, vrátane animácie.

- REGIOPOČASIE: Detailná predpoveď počasia až na 10 dní dopredu vo Vašom meste alebo v obci. Predpoveď na 10 dní je krokovaná na 4 denné periódy. Taktiež si môžete pozrieť detailný hodinový vývoj počasia vo Vašej lokalite až na dva dni dopredu. . +GRAF

- SLOVENSKO: Aktuálne predpovede počasia pre celé územie Slovenska na 7 dní dopredu, ktoré sú vydávané meteorológom na základe aktuálnych výstupov numerických modelov po zohľadnení miestnych podmienok.

- VÝSTRAHY: Informácia o blížiacom sa nebezpečnom poveternostom jave vrátane popisu očakávaných prejavov nebezpečného javu.

- KALENDÁR: Rozšírená vyhliadka počasia pre celé územie Slovenska až na 16 dní dopredu.

- AKTUALITY: Najčerstvejšie informácie o aktuálnom počasí na Slovensku a vo svete. Vždy tak budete vedieť čo sa deje, kde spadlo najviac zrážok, kde bolo najteplejšie a čo počasie spôsobilo.

- ČLÁNKY: Aktuálny komentár a zaujímavosti k počasiu na najbližšie hodiny a dni na Slovensku, ale aj vo svete.

- WIDGETY: Widgety aktuálneho stavu počasia, predpovede a regiopočasia.

Tags: imeteo.sk počasie pro, imeteo.sk pro, imeteo pro, imeteo, accuweather.com/sk/ s, meteo.sk, tablet počasie, test predpoveď počasia na, i. meteo. sk pro, počasie pro.

Recently changed in this version

Novinky verzie 6.1.
- oprava nahlásených chýb a stability aplikácie
- nová sekcia INCA-CE - nowcasting a krátkodobá predpoveď ON-LINE

V prípade nepresnosti určovania polohy alebo nejakých problémov s aplikáciou nás neváhajte kontaktovať na pro@imeteo.sk Ďakujeme :-)


Comments and ratings for iMeteo.sk Počasie PRO
 • (54 stars)

  by Andrej Korbely on 23/02/2014

  Za údaje 5 hviezdičiek, - 1 za grafiku. Chcelo by to trochu modernejší dizajn.

 • (54 stars)

  by Brano Revay on 21/05/2013

  EDIT na reply: tak sa laskavo vyjadrite k problemu s viacnasobnym widgetom ktory sa tu spominal. Ja svoj telefon nepouzivam na developerske ucely, prestante prosim klamat uzivatelov. Pouzivam custom ROM SlimROM, tak ako pouziva ine custom ROMy pocetna skupina Android komunity. Ak su Vase aplikacie urcene len pre oficialne ROMy vyrobcov telefonov, mali by ste to uviest v popise aplikacie. .

 • (54 stars)

  by Branislav Varga on 06/04/2013

  Dobra aplikacia, len po spusteni trva dlho aktualizacia, to by mohlo zbehnut v pozadi.