In-počasí

In-počasí

FREE

(4 stars)

(9K)


Download for Android Like

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
In-počasí je užitečná aplikace na Android, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí pro většinu českých měst. Důležitým rozšířením aplikace je widget zobrazující informace o počasí přímo na ploše vašeho mobilního telefonu. Kromě předpovědi počasí zobrazuje aktuální teplotu a vítr ve vámi zvoleném městě. Vzhled aplikace se přizpůsobuje aktuálnímu počasí. Widget zobrazuje také aktuální čas nebo svátky a je tedy praktickým rozšířením plochy. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut z husté sítě meteorologických stanic a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě.

Widgety na plochu
Aplikace nabízí celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu (ve velikostech 4x2, 4x1 a 2x1 a také widgety na zamykací obrazovku). Díky widgetům se dozvíte nejen aktuální teplotu venku a předpověď na další dny, ale i aktuální datum, svátek a čas. Největší formát widgetu zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, svátek, datum, počasí na dnešní den a aktualitu. Malé widgety zobrazují předpověď na dva dny nebo aktuální teplotu ve vámi zvolené lokalitě. Informace o počasí budete mít vždy po ruce.

Předpovědi tvořené českými meteorology
Předpovědi jsou pravidelně aktualizovány (každých 30 minut) a připravovány meteorology z portálu In-počasí. Data pro aplikaci tak vznikají přímo v České republice a jsou pravidelně kontrolovány. Aplikace využívá hustou síť meteorologických stanic po celém našem území. V jejich blízkém okolí se v aplikaci zobrazuje aktuální teplota venku na desetinu stupně přesně.

Podrobné předpovědi
Na 48 hodin dopředu v aplikaci naleznete podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době (zahrnují předpověď stavu počasí, teploty, úhrnu srážek a větru). Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den.

Numerický model
V aplikaci naleznete předpověď srážek, teplot a oblačnosti přímo na snímcích z numerického modelu, a to až na následujících 6 dní. Nabízí se tak pohled nejen na počasí ve zvoleném městě, ale v celé naší republice a blízkém okolí. Snadno tak poznáte, odkud přijdou srážky a kam se případně vydat na výlet.

Meteorologické centrum ve vašem telefonu
Aplikace se může pochlubit kompletním meteorologickým servisem. Vedle předpovědí nechybí v aplikaci klimatické údaje pro vybrané stanice, přehled rekordů, časy východu a západu Slunce a Měsíce, webové kamery nebo textové předpovědi.

Tags: inpočasí widget apk, inpocasi.apk, pocasi apk, widgety, inpocasi apk, in pocasi apk, inpočasí widget, in počasí, de.appszoom.com, inpočasí widget na.

Recently changed in this version

1.5.3, 1.5.4
Přidána chybějící podpora pro Slovensko
Možnost skrýt budík
Oprava rozcházejícího se času a aktualizace widgetu
Opravy pádů nahlášených do Google Play a chyb z e-mailů (díky za reporty)

1.5.1, 1.5.2
Novinky:
- možnost skrýt aktualitu
- možnost nastavit neprůhledné pozadí widgetů


Comments and ratings for In-počasí
 • (69 stars)

  by Jakub Exner on 09/05/2015

  Harder to understand how to work with the widget and app at first. Then ok. A great little app.

 • (69 stars)

  by adlet DJ on 04/05/2015

  nový design nádherný, praktická aplikace

 • (69 stars)

  by Jiří Apeltauer on 28/04/2015

  Dal bych 5,ale nepřišel sem na to jak rychlost větru zobrazovat v m/s (v aplikaci) ,což mi dost vadí. Jinak super.

 • (69 stars)

  by Pavel Ondřejek on 23/04/2015

  Výborné

 • (69 stars)

  by Tereza Sedlářová on 22/04/2015

  Super posun v designu. Na opravach se zda se intenzivne pracuje...

 • (69 stars)

  by Radovan Čihák on 21/04/2015

  Žiaľ, po poslednej aktualizácií sa aplikácia neustále reštartuje, widget sa neobnovuje, notifikácia s teplotou zmizne z lišty po pár minútach a už sa neobjaví. Dizajn je fajn, ale privítal by som radšej funkčnosť... Sony Xperia Z1 Compact, android 4.4.4

 • (69 stars)

  by Vito S. on 21/04/2015

  Super apka a novy design ale po posledni aktualizaci neustale pada. Posílám reporty a po oprave dam rad 5*

More comments