In-počasí

In-počasí

FREE

(4 stars)

(8K)


Download for Android Like

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
In-počasí je užitečná aplikace na Android, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí pro většinu českých měst. Důležitým rozšířením aplikace je widget zobrazující informace o počasí přímo na ploše vašeho mobilního telefonu. Kromě předpovědi počasí zobrazuje aktuální teplotu a vítr ve vámi zvoleném městě. Vzhled aplikace se přizpůsobuje aktuálnímu počasí. Widget zobrazuje také aktuální čas nebo svátky a je tedy praktickým rozšířením plochy. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut z husté sítě meteorologických stanic a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě.

Widgety na plochu
Aplikace nabízí celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu (ve velikostech 4x2, 4x1 a 2x1 a také widgety na zamykací obrazovku). Díky widgetům se dozvíte nejen aktuální teplotu venku a předpověď na další dny, ale i aktuální datum, svátek a čas. Největší formát widgetu zobrazuje hodiny, aktuální teplotu, svátek, datum, počasí na dnešní den a aktualitu. Malé widgety zobrazují předpověď na dva dny nebo aktuální teplotu ve vámi zvolené lokalitě. Informace o počasí budete mít vždy po ruce.

Předpovědi tvořené českými meteorology
Předpovědi jsou pravidelně aktualizovány (každých 30 minut) a připravovány meteorology z portálu In-počasí. Data pro aplikaci tak vznikají přímo v České republice a jsou pravidelně kontrolovány. Aplikace využívá hustou síť meteorologických stanic po celém našem území. V jejich blízkém okolí se v aplikaci zobrazuje aktuální teplota venku na desetinu stupně přesně.

Podrobné předpovědi
Na 48 hodin dopředu v aplikaci naleznete podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době (zahrnují předpověď stavu počasí, teploty, úhrnu srážek a větru). Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den.

Numerický model
V aplikaci naleznete předpověď srážek, teplot a oblačnosti přímo na snímcích z numerického modelu, a to až na následujících 6 dní. Nabízí se tak pohled nejen na počasí ve zvoleném městě, ale v celé naší republice a blízkém okolí. Snadno tak poznáte, odkud přijdou srážky a kam se případně vydat na výlet.

Meteorologické centrum ve vašem telefonu
Aplikace se může pochlubit kompletním meteorologickým servisem. Vedle předpovědí nechybí v aplikaci klimatické údaje pro vybrané stanice, přehled rekordů, časy východu a západu Slunce a Měsíce, webové kamery nebo textové předpovědi.

Tags: inpočasí widget apk, inpocasi.apk, pocasi apk, widgety, inpocasi apk, in pocasi apk, inpočasí widget, in počasí, de.appszoom.com, inpočasí widget na.

Recently changed in this version

1.5.1, 1.5.2
Novinky:
- možnost skrýt aktualitu
- možnost nastavit neprůhledné pozadí widgetů
První várka oprav:
- opravy pádů odeslaných do Google Play
- oprava překryvu budíku a svátku ve widgetu
- oprava zobrazení dat (předpověď byla ve widgetu posunuta o den)
- vrácení možnosti nastavení průhlednosti pozadí hodin
- oprava zjišťování polohy pro widget
1.5
Zcela přepracovaná aplikace i widgety
Pravděpodobně se mohou objevit nějaké chyby


Comments and ratings for In-počasí
 • (67 stars)

  by Radovan Čihák on 21/04/2015

  Žiaľ, po poslednej aktualizácií sa aplikácia neustále reštartuje, widget sa neobnovuje, notifikácia s teplotou zmizne z lišty po pár minútach a už sa neobjaví. Dizajn je fajn, ale privítal by som radšej funkčnosť... Sony Xperia Z1 Compact, android 4.4.4

 • (67 stars)

  by Vito S. on 21/04/2015

  Super apka a novy design ale po posledni aktualizaci neustale pada. Posílám reporty a po oprave dam rad 5*

 • (67 stars)

  by Lukáš Pikner on 19/04/2015

  Super design!

 • (67 stars)

  by Ondřej Koždoň on 19/04/2015

  Po updatu: 1. Budík se překrývá ve widgetu 4x2 s datumem 2. Předpověď počasí je z poloviny useknutá. 3. App sem tam zatuhne a následně přestane pracovat. Moto X 1st gen. Android 4.4.4

 • (67 stars)

  by Tomáš Iser on 19/04/2015

  Design nové verze je super, ale aplikace mi na pozadí z ničeho nic padá a na widgetu se zhruba po 15 minutách přestane aktualizovat čas (tzn. ty velké hodiny se zaseknou). Zřejmě jedno souvisí s druhým (mohlo by to padat třeba při snaze o aktualizaci počasí?). Další nedostatek je už zde párkrát zmíněný informační text na 4x2, který je useknutý. Dokud se to neopraví, dávám 3*. (LG G2, Android 4.4.2

 • (67 stars)

  by Petr Svoboda on 18/04/2015

  Tak to je paráda!

 • (67 stars)

  by Jaroslav Běhounek on 18/04/2015

  Po updatu nejde teplota v notifikaci i výpadky ikon a předpovědi ani po restartu, nicméně SUPER :-)

More comments