Meteor (Počasí) » Aladin

Meteor (Počasí) » Aladin

FREE

(3 stars)

(14K)


Download for Android Like

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
Oficiální aplikace Českého hydrometeorologického ústavu Aladin je zde pro všechny, které zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

Aladin nabízí pravidelné předpovědi:

» Teploty
» Vlhkosti
» Tlaku
» Větru
» Srážek

V jednoduchém a intuitivním prostředí tak můžete být o krok napřed. A to v souvislosti s každým místem u nás v republice – Aladin totiž nabízí své aktualizované předpovědi pro všechny části České republiky.

Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškeré informace, které jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českého hydrometeorologického ústavu objeví.

Neváhejte tedy naší aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc našeho Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. Budeme rádi za každou připomínku a samozřejmě i pochvalu.

Tags: aladin pocasi, meteor aladin, aladin pocasi ke stazeni, meteor pocasi, meteor – aladin, aladin meteo, aladin pocasi stahnout, pocasi aladin, meteor, aladin.

Recently changed in this version

- rychlost generovani grafu
- oprava padu na tabletech


Comments and ratings for Meteor (Počasí) » Aladin
 • (51 stars)

  by Jan Gross on 10/05/2015

  Zatim asi nejlepsi appka na pocasi co se mi dostala do ruky... a do mobilu...

 • (51 stars)

  by Mikuláš Sychra on 10/05/2015

  Dik za update na standardní komponenty, dávám za 5 :) Ještě mi zlobí otevření appky z vyhledávání v aplikacích (HTC m7, OTA Lollipop, SwiftKey)... Po spuštění nevyplni graf celý screen, zůstane zmacknuty a pod ním prázdný prostor po klávesnici. Kdyžtak pošlu screen.

 • (51 stars)

  by Jiri Tax on 10/05/2015

  Aplikace fungovala skvěle až do poslední aktualizace, ve které se přestaly překreslovat grafy.

 • (51 stars)

  by Zdeněk Farana on 09/05/2015

  It might be good for general overview, but don't count on it too much. The accuracy is far from realtime. I usually crosscheck with other sources

 • (51 stars)

  by Libor Šimo on 09/05/2015

  Nepada, dobry widget.

 • (51 stars)

  by Janko Perfect on 01/05/2015

  Nejpresnejsi appka na zrazky pro CZ.pro turistiku idealni. Diky!!!

 • (51 stars)

  by Jana Sprušilová on 17/04/2015

  na tabletu nenacita grafy a okamzite pada. Na mobilu skvela aplikace.

More comments