Meteor (Počasí) » Aladin

Meteor (Počasí) » Aladin

500,000 - 1,000,000 downloads

Add this app to your lists
Oficiální aplikace Českého hydrometeorologického ústavu Aladin je zde pro všechny, které zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

Aladin nabízí pravidelné předpovědi:

» Teploty
» Vlhkosti
» Tlaku
» Větru
» Srážek

V jednoduchém a intuitivním prostředí tak můžete být o krok napřed. A to v souvislosti s každým místem u nás v republice – Aladin totiž nabízí své aktualizované předpovědi pro všechny části České republiky.

Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškeré informace, které jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českého hydrometeorologického ústavu objeví.

Neváhejte tedy naší aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc našeho Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. Budeme rádi za každou připomínku a samozřejmě i pochvalu.

Tags: meteor aladin, aladin pocasi, aladin pocasi ke stazeni, pocasi aladin, meteor, aladin, meteor (počasí) » aladin, aladinmeteo pro, meteor – aladin, aladin meteo.

Recently changed in this version

- Nové možnosti nastavení


Comments and ratings for Meteor (Počasí) » Aladin
 • (70 stars)

  by uni cz on 25/06/2014

  Kdy přestane býti betou?

 • (70 stars)

  by John Chronister on 20/06/2014

  All the important meteorological information at your fingertips. Thanks Androworks!

 • (70 stars)

  by Šimon Demočko on 10/06/2014

  So many complex and useful information! Planning a day or two in advance is super easy. You know if you're to wear sandals or jeans, if you're gonna tan or not, if umbrella is necessary. High accuracy in selecting your place.

 • (70 stars)

  by Emanuela Malatesta on 21/05/2014

  Honestly best weather forecast ever

 • (70 stars)

  by Martin Pelant on 09/05/2014

  Chtělo by to i widget s aktuálním počasím (za mne 1x1)

 • (70 stars)

  by Tomáš Brandýský on 01/05/2014

  Bohuzel v posledni dobe predpovedi nefunguji, dokonce se bezne deje, ze prsi, na satelitu vidim srazky pres pul republiky a aplikace stale hlasi ze je pekne.

 • (70 stars)

  by Ivana Balcarova on 22/04/2014

  The app is showing no rain although it is raining cats and dogs outside! Do I have to say more?