AND Creative - Logo

AND Creative

Apps:

Download Nasıl Öleceksin Nasıl Öleceksin icon
Nasıl Öleceksin

Adınızı girin ne zaman ve nasıl öleceğinizi size söylesin. Bu uygulama tamamen eğlence amaçlı yapılmış olup herhangi bir gerçeklik payı yoktur.

Free 157 6.2

6.2 Users
rating
Download Parmak Falı Parmak Falı icon
Parmak Falı

Bu uygulama ile istediğiniz zaman parmak falınıza bakabilirsiniz. Uygulama tamamen eğlence amaçlı yapılmış olup hiçbir gerçeklik payı yoktur ve size gelecekten haber vermez. Lütfen bunu göz önüne alarak uygulamayı indiriniz. Not: Son güncelleme ile birlikte, uygulamaya Startapp şirketinin reklam uygulaması eklenmiştir. Birçok virüs programı bu tip…

Free 26 6.2

6.2 Users
rating
Download Tarihte Bugün Tarihte Bugün icon
Tarihte Bugün

Tarihte bugün uygulamasıyla, bulunduğunuz gün olan olayları görebilir, dilerseniz takvimden seçtiğiniz gün içinde olan olayları takip edebilirsiniz. Uygulama verileri kendi içinde tuttuğundan internet bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz.

Free 83 8.2

8.2 Users
rating
Download Sabıka Testi Sabıka Testi icon
Sabıka Testi

Sabıkalı mısın? Bu program sayesinde sabıkalı olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken parmağınızı ekrana dokundurmak. Uygulama eğlence amaçlı yapılmış olup herhangi bir gerçeklik payı yoktur.

Free 52 6.2

6.2 Users
rating
Download Bateri Çal Bateri Çal icon
Bateri Çal

Bu uygulama ile cihazınızda bateri çalabilir, günün stresini üzerinizden atabilirsiniz. Size tavsiyemiz bateri çalarken sopa kullanmayınız :)

Free 52 6.2

6.2 Users
rating
Download En Geyik Sözler En Geyik Sözler icon
En Geyik Sözler

Canınız sıkıldığında okuyabileceğiniz isterseniz paylaşabileceğiniz, birbirinden komik 120 tane söz bu uygulamayla sizlere geliyor. Not: Uygulamada kesinlikle virüs yoktur. Kullandığımız reklam şirketinden (StartApp) dolayı bazı virüs programları uyarı verebiliyor, kesinlikle virüs değildir.

Free 38 7.2

7.2 Users
rating
Download Düşünürlerin Sözleri Düşünürlerin Sözleri icon
Düşünürlerin Sözleri

Dünyaya mal olmuş birçok yerli ve yabancı düşünürlerin sözleri bu uygulamayla sizlere geliyor. Not: Uygulamada kesinlikle virüs yoktur. Kullandığımız reklam şirketinden dolayı bazı virüs programları uyarı verebiliyor, kesinlikle virüs değildir.

Free 28 8.4

8.4 Users
rating
Download Savaş Alanı Savaş Alanı icon
Savaş Alanı

Stresli zamanlarınızda kullanabileceğiniz güzel bir uygulama. Uygulamada bulunan silah sesleriyle güzel bir savaş efekti yaratabilir, biraz olsun stresinizi atabilirsiniz. Size tavsiyemiz sesi sonuna kadar açmanız ve keyfini çıkarmanız.

Free 10 6

6 Users
rating
Download Criminal Record Criminal Record icon
Criminal Record

Thanks to this application, you can learn whether you have a criminal record or not. The only thing you should do is just touching the screen. This application is just made for fun and it is not real.

Free 10 7

7 Users
rating

Summary:

AND Creative first app (Nasıl Öleceksin) was published 3 years ago and the last one (Düşünürlerin Sözleri) was published 3 years ago .

Android total downloads for AND Creative apps sum 201000 (the most downloaded Nasıl Öleceksin for Android).

The average users' rating for AND Creative apps is 3.42/5.

Google Play categories distribution:

  • -1 apps in the category Education
  • -6 apps in the category Entertainment
  • -1 apps in the category Music & Audio
  • -1 apps in the category Social