KÖRFEZ YAYINLARI

Apps:

Download Körfez Karekod Körfez Karekod icon
Körfez Karekod

Körfez Yayınları tarafından hazırlanan Aylık Denemeler, Tekno Deneme ve Aylık Çalışma Setleri (AYSET) gibi birçok deneme sınavının çözümleri www.korfezvideo.com sitemizde bulunmaktadır. Bu denemeleri çözerken takıldığınız sorularda çözüme doğrudan erişmek için Körfez Yayınları tarafından Karekod Sistemi geliştirilmiştir. Bu sistem barkod türü olar…

Free 1.1K 6.8

6.8 Users
rating
Download Körfez Dershaneleri Körfez Dershaneleri icon
Körfez Dershaneleri

İÇERİK: - Körfez Dershaneleri şube ve telefonları - Körfez Dershaneleri kurs programları - Körfez İnternet siteleri BAĞLANTILI UYGULAMALAR - Körfez Test - Körfez Puanmatik - Körfez Karekod (Cihazınız destekliyor ise) - Körfez Tekno Karne (VBS)

Free 730 7.4

7.4 Users
rating
Download Körfez Puanmatik Körfez Puanmatik icon
Körfez Puanmatik

Bu uygulama ile YGS, LYS ve TEOG puanlarınızı hesaplayabilirsiniz. Uygulama tablet ve telefonlarda çalışacak şekilde hazırlanmıştır. Hesapladığınız sınav sonuçlarınızı saklayıp arşiv oluşturabilirsiniz. Sakladığınız puanlar arasında görsel karşılaştırma yapabilirsiniz.

Free 751 7.6

7.6 Users
rating
Download Körfez AktifSET Karekod Körfez AktifSET Karekod icon
Körfez AktifSET Karekod

Bu uygulama ile Körfez Yayınları tarafından hazırlanan AktifSET (Aktif Eğitim Seti) video ve animasyon içeriklerine, Android telefon veya tabletinizden kolayca erişebilirsiniz.

Free 515 5.6

5.6 Users
rating
Download Körfez Tekno Karne Körfez Tekno Karne icon
Körfez Tekno Karne

Bu uygulama Körfez Dershanelerine ait veri bilgi sisteminin mobil uygulamasıdır. Uygulamayı kullanabilmek için Körfez Dershanelerinin internet sitesinde veri bilgi sistemine giriş bilgileri kullanılmaktadır. Uygulama verileri internetten yüklendikten sonra ofline olarak kullanılmaktadır. Yani sadece verilerin güncellenmesi sırasında internet bağl…

Free 174 7.4

7.4 Users
rating