• SEARCH TYPE

  KÖRFEZ YAYINLARI

  Apps:

  Download Körfez Karekod Körfez Karekod icon
  Körfez Karekod

  Körfez Yayınları tarafından hazırlanan Aylık Denemeler, Tekno Deneme ve Aylık Çalışma Setleri (AYSET) gibi birçok deneme sınavının çözümleri www.korfezvideo.com sitemizde bulunmaktadır. Bu denemeleri çözerken takıldığınız sorularda çözüme doğrudan erişmek için Körfez Yayınları tarafından Karekod Sistemi geliştirilmiştir. Bu sistem barkod türü olar…

  Free 1.1K 6.8

  6.8 Users
  rating
  Download Körfez Dershaneleri Körfez Dershaneleri icon
  Körfez Dershaneleri

  İÇERİK: - Körfez Dershaneleri şube ve telefonları - Körfez Dershaneleri kurs programları - Körfez İnternet siteleri BAĞLANTILI UYGULAMALAR - Körfez Test - Körfez Puanmatik - Körfez Karekod (Cihazınız destekliyor ise) - Körfez Tekno Karne (VBS)

  Free 729 7.4

  7.4 Users
  rating
  Download Körfez Puanmatik Körfez Puanmatik icon
  Körfez Puanmatik

  Bu uygulama ile YGS, LYS ve TEOG puanlarınızı hesaplayabilirsiniz. Uygulama tablet ve telefonlarda çalışacak şekilde hazırlanmıştır. Hesapladığınız sınav sonuçlarınızı saklayıp arşiv oluşturabilirsiniz. Sakladığınız puanlar arasında görsel karşılaştırma yapabilirsiniz.

  Free 750 7.6

  7.6 Users
  rating
  Download Körfez AktifSET Karekod Körfez AktifSET Karekod icon
  Körfez AktifSET Karekod

  Bu uygulama ile Körfez Yayınları tarafından hazırlanan AktifSET (Aktif Eğitim Seti) video ve animasyon içeriklerine, Android telefon veya tabletinizden kolayca erişebilirsiniz.

  Free 515 5.6

  5.6 Users
  rating
  Download Körfez Tekno Karne Körfez Tekno Karne icon
  Körfez Tekno Karne

  Bu uygulama Körfez Dershanelerine ait veri bilgi sisteminin mobil uygulamasıdır. Uygulamayı kullanabilmek için Körfez Dershanelerinin internet sitesinde veri bilgi sistemine giriş bilgileri kullanılmaktadır. Uygulama verileri internetten yüklendikten sonra ofline olarak kullanılmaktadır. Yani sadece verilerin güncellenmesi sırasında internet bağl…

  Free 174 7.4

  7.4 Users
  rating