• SEARCH TYPE

  Melih Ozal

  Apps:

  Download Pizza Bulls Pizza Bulls icon
  Pizza Bulls

  Pizza Bulls Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 78 8.4

  8.4 Users
  rating
  Download Ali Haydar Usta Ali Haydar Usta icon
  Ali Haydar Usta

  Ali Haydar Usta lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 35 9

  9 Users
  rating
  Download Dardenia Fish & Bread Dardenia Fish & Bread icon
  Dardenia Fish & Bread

  Dardenia lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 27 7.4

  7.4 Users
  rating
  Download Dürüm Sarayı Dürüm Sarayı icon
  Dürüm Sarayı

  Dürüm Sarayı lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 35 9.8

  9.8 Users
  rating
  Download Frango Döner Frango Döner icon
  Frango Döner

  Frango Döner lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 36 8.2

  8.2 Users
  rating
  Download Hacıbaşar Kebap Baklava Hacıbaşar Kebap Baklava icon
  Hacıbaşar Kebap Baklava

  Hacıbaşar lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 14 9.4

  9.4 Users
  rating
  Download Dürümcü Kankalar Dürümcü Kankalar icon
  Dürümcü Kankalar

  Dürümcü Kankalar lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 15 8.4

  8.4 Users
  rating
  Download Papa Pizza Papa Pizza icon
  Papa Pizza

  With Papa Pizza’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Papa Pizza store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

  Free 9 8.2

  8.2 Users
  rating
  Download OnurBalaban Restaurant OnurBalaban Restaurant icon
  OnurBalaban Restaurant

  OnurBalaban lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 36 10

  10 Users
  rating
  Download Turuncu Cafe Turuncu Cafe icon
  Turuncu Cafe

  Turuncu Cafe lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

  Free 25 9.6

  9.6 Users
  rating