Do you have app related questions?Ask the Appszoom team and get a personalized answer within 24hrs!X Close

Melih Ozal

 • Tarihi Sebat Lokantası

  Tarihi Sebat Lokantası

  (80)

  (1)


  FREE

  Tarihi Sebat Lokantası lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Ada Döner

  Ada Döner

  FREE

  Ada Döner lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Bottle & Kitchen

  Bottle & Kitchen

  (80)

  (1)


  FREE

  Bottle & Kitchen lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Has Adana Kebap & Pide

  Has Adana Kebap & Pide

  (80)

  (3)


  FREE

  Has Adana Kebap & Pide lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • The Burger Company

  The Burger Company

  (80)

  (6)


  FREE

  The Burger Company lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Beyaz Restaurant

  Beyaz Restaurant

  (80)

  (3)


  FREE

  Beyaz Restaurant lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Malvern Kebab & Pizza House

  Malvern Kebab & Pizza House

  FREE

  With Malvern Kebab & Pizza House’s Android App, you can order your favourite kebabs, pizzas, burger, fried chicken, sides, desserts, drinks quickly and easily. It’s a Malvern Kebab & Pizza House store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback....

 • Minster Delicious Kebab

  Minster Delicious Kebab

  FREE

  With Minster Delicious Kebab’s Android App, you can order your favourite kebabs, pizzas, burger, fried chicken, sides, desserts, drinks quickly and easily. It’s a Minster Delicious Kebab store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect &...

 • AA Charcoal Grill

  AA Charcoal Grill

  FREE

  With AA Charcoal Grill’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a AA Charcoal Grill store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

 • Grandma Buggins

  Grandma Buggins

  (80)

  (1)


  FREE

  With Grandma Buggins Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Grandma Buggins store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

 • Balboa Burger

  Balboa Burger

  FREE

  Balboa Burger lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Turkish BBQ House

  Turkish BBQ House

  FREE

  With Turkish BBQ House’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Turkish BBQ House store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

 • Marmia Büfe

  Marmia Büfe

  (80)

  (2)


  FREE

  Marmia Büfe lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Dude Restaurant

  Dude Restaurant

  FREE

  Dude Restaurant lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Papa Pizza

  Papa Pizza

  FREE

  With Papa Pizza’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Papa Pizza store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

 • Are you this developer?