Melih Ozal

 • Baldır

  Baldır

  (80)

  (3)


  FREE

  Baldır lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Turuncu Cafe

  Turuncu Cafe

  (80)

  (6)


  FREE

  Turuncu Cafe lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Chıtır Chicken

  Chıtır Chicken

  (80)

  (1)


  FREE

  Chıtır Chicken lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Filizler Köftecisi

  Filizler Köftecisi

  (80)

  (1)


  FREE

  Filizler lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Bebek Marmara

  Bebek Marmara

  (59)

  (3)


  FREE

  Bebek Marmara lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Malabadi Restaurant

  Malabadi Restaurant

  (80)

  (3)


  FREE

  Malabadi Restaurant lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Golden China

  Golden China

  (80)

  (1)


  FREE

  Golden China lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Burhan Usta

  Burhan Usta

  (80)

  (3)


  FREE

  Burhan Usta lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Chicago Pizza & Fried Chicken

  Chicago Pizza & Fried Chicken

  FREE

  With Chicago Pizza & Fried Chicken’s Android App, you can order your favourite pizzas, fried chicken, drinks quickly and easily. It’s a Chicago Pizza & Fried Chicken store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points...

 • Kaygısızlar Kebap

  Kaygısızlar Kebap

  (80)

  (3)


  FREE

  Kaygısızlar Kebap lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Pizza Bulls

  Pizza Bulls

  (80)

  (8)


  FREE

  Pizza Bulls Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Metet Közde Döner

  Metet Közde Döner

  (80)

  (1)


  FREE

  Metet Közde Döner lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Burgerillas

  Burgerillas

  (80)

  (3)


  FREE

  Burgerillas lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Dönerist

  Dönerist

  (80)

  (9)


  FREE

  Dönerist lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • wagamama

  wagamama

  (66)

  (9)


  FREE

  wagamama lezzetleri artık android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. uygulamamız ile; * menümüzü inceleyin. * sipariş verin. * öneri, şikayet ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Are you this developer?