Melih Ozal

Apps:

Download Pizza Bulls Pizza Bulls icon
Pizza Bulls

Pizza Bulls Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 78 8.4

8.4 Users
rating
Download Ali Haydar Usta Ali Haydar Usta icon
Ali Haydar Usta

Ali Haydar Usta lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 34 9

9 Users
rating
Download Dardenia Fish & Bread Dardenia Fish & Bread icon
Dardenia Fish & Bread

Dardenia lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 26 7.6

7.6 Users
rating
Download Dürüm Sarayı Dürüm Sarayı icon
Dürüm Sarayı

Dürüm Sarayı lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 35 9.8

9.8 Users
rating
Download Frango Döner Frango Döner icon
Frango Döner

Frango Döner lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 36 8.2

8.2 Users
rating
Download Hacıbaşar Kebap Baklava Hacıbaşar Kebap Baklava icon
Hacıbaşar Kebap Baklava

Hacıbaşar lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 14 9.4

9.4 Users
rating
Download Dürümcü Kankalar Dürümcü Kankalar icon
Dürümcü Kankalar

Dürümcü Kankalar lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 15 8.4

8.4 Users
rating
Download Papa Pizza Papa Pizza icon
Papa Pizza

With Papa Pizza’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Papa Pizza store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

Free 9 8.2

8.2 Users
rating
Download OnurBalaban Restaurant OnurBalaban Restaurant icon
OnurBalaban Restaurant

OnurBalaban lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 36 10

10 Users
rating
Download Turuncu Cafe Turuncu Cafe icon
Turuncu Cafe

Turuncu Cafe lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

Free 25 9.6

9.6 Users
rating