Melih Ozal

 • Biftek 33 Tantuni

  FREE

  Biftek 33 Tantuni lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Diet Club

  FREE

  Diet Club lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Bistro In Vivo

  FREE

  Bistro In Vivo lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Şaşkınbalık

  (80)

  (1)


  FREE

  Şaşkınbalık lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • RestaJet Alert

  FREE

  RestaJet Alert allows you to check your current and past online orders.

 • Four Seasons Kebab House

  FREE

  With Four Seasons Kebab House’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Four Seasons Kebab House store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

 • Trial Burger

  FREE

  With Trial Burger’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Trial Burger store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

 • Clifton Bagel & Pizza

  (80)

  (4)


  FREE

  With Clifton Bagel & Pizza’s Android App, you can order your favourite foods and drinks quickly and easily. It’s a Clifton Bagel & Pizza store in your pocket! You Can ; * Check our Menu. * Order & Pay Online. * Feedback. * Collect & Spend points from your orders.

 • Kalbur Et & Kebap

  (80)

  (1)


  FREE

  Kalbur Et & Kebap lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • 34 Plus Cafe

  FREE

  34 Plus Cafe lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Büyük Adana Kebapçısı

  (80)

  (7)


  FREE

  Büyük Adana Kebapçısı lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Neuf Bonne Cuisine

  (0)

  (1)


  FREE

  Neuf Bonne Cuisine lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • LunchBox

  (16)

  (1)


  FREE

  LunchBox lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Bahçe Büfe

  (18)

  (2)


  FREE

  Bahçe Büfe lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Santa Lucia Italian Food

  FREE

  Santa Lucia lezzetleri artık Android uygulamamızla ile her zaman yanınızda. Uygulamamız ile; * Menümüzü inceleyin. * Sipariş verin. * Öneri, Şikayet ve Değerlendirmenizi bizimle paylaşın. * Siparişlerinizden puan kazanın ve puanlarınızla yeni sipariş verin.

 • Are you this developer?