• SEARCH TYPE

  Sanat Teknoloji Ltd.Şti.

  Apps:

  Download Filiz Abone Sinyal Takip Filiz Abone Sinyal Takip icon
  Filiz Abone Sinyal Takip

  Filiz Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

  Free 22 8.6

  8.6 Users
  rating
  Download MyGPS Araç Takip Yazılımı MyGPS Araç Takip Yazılımı icon
  MyGPS Araç Takip Yazılımı

  ProSEC Araç Takip Cihazı kullanan Müşterilerimizin mobil cihazlar üzerinden araçlarını takip edebilecekleri uygulama. Bu uygulama ile araçlarınızın konumlarını, günlük aktivite raporunu, kontak kesici röle bağlı ise kontağı kilitleme işlemini yapabilir, araca sürücü tanımlayabilirsiniz.

  Free 54 7.8

  7.8 Users
  rating
  Download N2Servis N2Servis icon
  N2Servis

  Öğrenci velilerinin servis saatleri içerisinde servis aracını harita üzerinden takip edilmesini sağlar.

  Free 23 7.6

  7.6 Users
  rating
  Download Merkez1 Abone Sinyal Takip Merkez1 Abone Sinyal Takip icon
  Merkez1 Abone Sinyal Takip

  Merkez1 Güvenlik aboneleri alarm sistemlerinin durumunu (kurulu olup olmadığını) ve son 30 sinyalini bu uygulama aracılığı ile görebilirler.

  Free 19 8.6

  8.6 Users
  rating
  Download MyDiyabet MyDiyabet icon
  MyDiyabet

  Bu program karbonhidrat sayımı yapmayı amaçlayan Tip 1 diyabetlilere yardımcı bir araç olması amacıyla hazırlanmıştır. Bu programdaki karbonhidrat ve ölçü değerleri genel bilgi olarak değerlendirilmeli, kesin ve %100 doğru bilgi olarak kabul edilmemelidir. Buradaki bilgiler doktorunuz ve diyetisyeninizin yerine geçemez. Diyabet tedavisi kişiye özgü…

  Free 18 8.6

  8.6 Users
  rating
  Download CNK Abone Sinyal Takip CNK Abone Sinyal Takip icon
  CNK Abone Sinyal Takip

  CNK Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

  Free 2 10

  10 Users
  rating
  Download Filiz Acil Yardım Uygulaması Filiz Acil Yardım Uygulaması icon
  Filiz Acil Yardım Uygulaması

  Filiz Güvenlik Müşterilerinin Android telefonlar üzerinden alarm kontrol merkezine POLİS,AMBULANS ve İTFAİYE çağrıları gönderecekleri uygulamadır. Bu uygulama ile gönderilen imdat çağrısı alarm merkezine bulunduğunuz koordinat ile gönderilir. Alarm kontrol merkezi operatörleri bulunduğunu koordinat adresine, İstediğiniz yardım çağrısına göre Güvenl…

  Free 4 10

  10 Users
  rating
  Download Ecuda Abone Sinyal Takip Ecuda Abone Sinyal Takip icon
  Ecuda Abone Sinyal Takip

  Ecuda Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

  Free 2 8

  8 Users
  rating