Sanat Teknoloji Ltd.Şti.

Apps:

Download Filiz Abone Sinyal Takip Filiz Abone Sinyal Takip icon
Filiz Abone Sinyal Takip

Filiz Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

Free 21 8.4

8.4 Users
rating
Download MyGPS Araç Takip Yazılımı MyGPS Araç Takip Yazılımı icon
MyGPS Araç Takip Yazılımı

ProSEC Araç Takip Cihazı kullanan Müşterilerimizin mobil cihazlar üzerinden araçlarını takip edebilecekleri uygulama. Bu uygulama ile araçlarınızın konumlarını, günlük aktivite raporunu, kontak kesici röle bağlı ise kontağı kilitleme işlemini yapabilir, araca sürücü tanımlayabilirsiniz.

Free 52 7.8

7.8 Users
rating
Download N2Servis N2Servis icon
N2Servis

Öğrenci velilerinin servis saatleri içerisinde servis aracını harita üzerinden takip edilmesini sağlar.

Free 21 7.8

7.8 Users
rating
Download Merkez1 Abone Sinyal Takip Merkez1  Abone Sinyal Takip icon
Merkez1 Abone Sinyal Takip

Merkez1 Güvenlik aboneleri alarm sistemlerinin durumunu (kurulu olup olmadığını) ve son 30 sinyalini bu uygulama aracılığı ile görebilirler.

Free 19 8.6

8.6 Users
rating
Download MyDiyabet MyDiyabet icon
MyDiyabet

Bu program karbonhidrat sayımı yapmayı amaçlayan Tip 1 diyabetlilere yardımcı bir araç olması amacıyla hazırlanmıştır. Bu programdaki karbonhidrat ve ölçü değerleri genel bilgi olarak değerlendirilmeli, kesin ve %100 doğru bilgi olarak kabul edilmemelidir. Buradaki bilgiler doktorunuz ve diyetisyeninizin yerine geçemez. Diyabet tedavisi kişiye özgü…

Free 18 8.6

8.6 Users
rating
Download CNK Abone Sinyal Takip CNK Abone Sinyal Takip icon
CNK Abone Sinyal Takip

CNK Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

Free 2 10

10 Users
rating
Download Filiz Acil Yardım Uygulaması Filiz Acil Yardım Uygulaması icon
Filiz Acil Yardım Uygulaması

Filiz Güvenlik Müşterilerinin Android telefonlar üzerinden alarm kontrol merkezine POLİS,AMBULANS ve İTFAİYE çağrıları gönderecekleri uygulamadır. Bu uygulama ile gönderilen imdat çağrısı alarm merkezine bulunduğunuz koordinat ile gönderilir. Alarm kontrol merkezi operatörleri bulunduğunu koordinat adresine, İstediğiniz yardım çağrısına göre Güvenl…

Free 4 10

10 Users
rating
Download Ecuda Abone Sinyal Takip Ecuda Abone Sinyal Takip icon
Ecuda Abone Sinyal Takip

Ecuda Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

Free 2 8

8 Users
rating