Do you have app related questions?Ask the Appszoom team and get a personalized answer within 24hrs!X Close

Sanat Teknoloji Ltd.Şti.

 • AKM Alarm Sinyal Takibi

  AKM Alarm Sinyal Takibi

  (64)

  (3)


  FREE

  AKM Alarm Sinyal Takibi uygulaması Alarm Kontrol Merkezi abonelerinin alarm sistemlerinin durumunu (alarm sisteminin kurulu olup olmadığı) ve Alarm merkezine gelen 30 sinyali görebilecekleri uygulama.

 • KOMSEK Sinyal takip programı

  KOMSEK Sinyal takip programı

  (56)

  (2)


  FREE

  Komsek Alarm Sinyal Takibi uygulaması Alarm Kontrol Merkezi abonelerinin alarm sistemlerinin durumunu (alarm sisteminin kurulu olup olmadığı) ve Alarm merkezine gelen 30 sinyali görebilecekleri uygulama.

 • Filiz Abone Sinyal Takip

  Filiz Abone Sinyal Takip

  (67)

  (6)


  FREE

  Filiz Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

 • MyGPS Araç Takip Yazılımı

  MyGPS Araç Takip Yazılımı

  (61)

  (16)


  FREE

  ProSEC Araç Takip Cihazı kullanan Müşterilerimizin mobil cihazlar üzerinden araçlarını takip edebilecekleri uygulama. Bu uygulama ile araçlarınızın konumlarını, günlük aktivite raporunu, kontak kesici röle bağlı ise kontağı kilitleme işlemini yapabilir, araca sürücü tanımlayabilirsiniz. Versiyon...

 • Merkez1 Abone Sinyal Takip

  Merkez1 Abone Sinyal Takip

  (58)

  (8)


  FREE

  Merkez1 Güvenlik aboneleri alarm sistemlerinin durumunu (kurulu olup olmadığını) ve son 30 sinyalini bu uygulama aracılığı ile görebilirler.

 • Are you this developer?