Sanat Teknoloji Ltd.Şti.

 • Ecuda Abone Sinyal Takip

  (64)

  (2)


  FREE

  Ecuda Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

 • CNK Abone Sinyal Takip

  (80)

  (1)


  FREE

  CNK Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

 • MyGPS Araç Takip Yazılımı

  (64)

  (37)


  FREE

  ProSEC Araç Takip Cihazı kullanan Müşterilerimizin mobil cihazlar üzerinden araçlarını takip edebilecekleri uygulama. Bu uygulama ile araçlarınızın konumlarını, günlük aktivite raporunu, kontak kesici röle bağlı ise kontağı kilitleme işlemini yapabilir, araca sürücü tanımlayabilirsiniz. Versiyon...

 • N2MOBIL ARAÇ TAKİP YAZILIMI

  (72)

  (14)


  FREE

  N2MOBIL Araç Takip Cihazı kullanan Müşterilerimizin mobil cihazlar üzerinden araçlarını takip edebilecekleri uygulama. Bu uygulama ile araçlarınızın konumlarını, günlük aktivite raporunu, kontak kesici röle bağlı ise kontağı kilitleme işlemini yapabilir, araca sürücü...

 • Tam Acil Yardım Çağrısı

  FREE

  TAM Güvenlik Yardım Çağrı uygulaması TAM güvenlik abonelerinin Alarm Kontrol Merkezi'nden mobil cihazlar üzerinden Polis,Ambulans ve İtfaiye çağırmalarını sağlayan uygulamadır.

 • DGM Yardım Çağrı Uygulaması

  (67)

  (28)


  FREE

  DGM Güvenlik Yardım Çağrı uygulaması DGM Güvenlik abonelerinin Alarm Merkezi'nden mobil cihazlar üzerinden Polis,Ambulans ve İtfaiye çağırmalarını sağlayan uygulamadır.

 • Gispa Alarm Sinyal Takibi

  FREE

  GİSPA Alarm Sinyal Takibi uygulaması Alarm Kontrol Merkezi abonelerinin alarm sistemlerinin durumunu (alarm sisteminin kurulu olup olmadığı) ve Alarm merkezine gelen 30 sinyali görebilecekleri uygulama.

 • Filiz Acil Yardım Uygulaması

  (80)

  (3)


  FREE

  Filiz Güvenlik Müşterilerinin Android telefonlar üzerinden alarm kontrol merkezine POLİS,AMBULANS ve İTFAİYE çağrıları gönderecekleri uygulamadır. Bu uygulama ile gönderilen imdat çağrısı alarm merkezine bulunduğunuz koordinat ile gönderilir. Alarm kontrol merkezi operatörleri bulunduğunu...

 • ARSİM Abone sinyal takip

  (80)

  (2)


  FREE

  ARSİM Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

 • MyDiyabet

  (69)

  (7)


  FREE

  Bu program karbonhidrat sayımı yapmayı amaçlayan Tip 1 diyabetlilere yardımcı bir araç olması amacıyla hazırlanmıştır. Bu programdaki karbonhidrat ve ölçü değerleri genel bilgi olarak değerlendirilmeli, kesin ve %100 doğru bilgi olarak kabul edilmemelidir. Buradaki bilgiler doktorunuz ve...

 • AKM Alarm Sinyal Takibi

  (64)

  (14)


  FREE

  AKM Alarm Sinyal Takibi uygulaması Alarm Kontrol Merkezi abonelerinin alarm sistemlerinin durumunu (alarm sisteminin kurulu olup olmadığı) ve Alarm merkezine gelen 30 sinyali görebilecekleri uygulama.

 • Filiz Abone Sinyal Takip

  (62)

  (15)


  FREE

  Filiz Güvenlik Müşterilerinin, Alarm panelleri üzerinden Alarm Merkezine gönderdikleri sinyalleri takip edecekleri uygulama. Bu uygulama ile alarm sisteminin kurulu olup olmadığını ve merkeze gönderilen son 30 sinyali görülebilir.

 • Merkez1 Abone Sinyal Takip

  (59)

  (9)


  FREE

  Merkez1 Güvenlik aboneleri alarm sistemlerinin durumunu (kurulu olup olmadığını) ve son 30 sinyalini bu uygulama aracılığı ile görebilirler.

 • Are you this developer?