Çapulcu BalonlarıScreenshots

Description

Çapulcu balonları geldi!
Gezi parkı direnişi sırasında dinlenirken veya otururken hoşça vakit geçirmeniz için hazırladığımız balon oyunu karşınızda! Çapulcu balonlarını oynarken çok eğleneceksiniz ve dinleneceksiniz!
Klasik bir balon patlatma oyunu, Ekranda çıkan balonları oldukça hızlı bir şekilde patlatmaya çalışın! Yukarı, sağa ve sola doğru hareket eden balonları yakalayıp üzerlerine dokunarak balonları patlatmaya çalışın. Hem çocuklar için eğlenceli hem büyükler için stres atmayı sağlayabilecek oldukça güzel bir balon patlatma oyunudur. Olabildiğince hızlı olarak 1 dakika içerisinde patlatabildiğiniz kadar balonu patlatmaya çalışın ve en yüksek skoru almaya çalışın. Bazı balonlar diğer balonlardan daha az çıkmaktadır ve daha çok puan vermektedir. Programda bulunan reklamdan dolayı bazı antivirüslerde uyarı verebilir programda herhangi bir sorun ya da virüs bulunmamaktadır. İyi eğlenceler!

Not: Oyunda level bulunmamaktadır. 1 dakikada kaç balon patlatabildiğiniz önemlidir.

----------------------------------------
This app is supported via search. Please note that the following will be added to your device once you download the app – Search icon, bookmark link and browser homepage. You can delete/replace these search points easily. This is a way to make money from this app and giving it to you for free. Thank you for your understanding.

Tags: stres balonları fıx , balon patlatma oyunu

Users review

from 10 reviews

"Good"

6.8