Fark Bulma

Fark Bulma

FREE

(2 stars)

(371)


Download for Android

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Fark Bulma for Android screenshot
View bigger - Fark Bulma for Android screenshot
View bigger - Fark Bulma for Android screenshot
View bigger - Fark Bulma for Android screenshot
Klasik 2 resim arasındaki farkları bulma oyununun android versiyonu. Oyunun amacı 2 resim arasındaki 5 farkı bulmaktır. Verilen süre zarfında 5 farkı bulduğunuza diğer bölüme geçersiniz ve daha farklı resimler arasındaki farkları bulmaya devam edersiniz. Oyundaki tüm resimler arasındaki farkları bulduğunuza oyun biter. Oyunda zamanlama çok önemlidir. Verilen sürede farkları bulamazsanız oyun başa döner.
Zorlandığınız bölümlerde kullanabilmeniz için 5 tane ipucu kullanma hakkınız da var. Sağ alt bölümde yer alan ampül resmine tıkladığınızda oyun sizin yerinize farkı bulacaktır.
Özellikle çocuklar için hafıza geliştirici ve eğitici özelliği olan bu oyun görsel hafıza testi imkanı da sunmaktadır. Türkçe ücretsiz oyunlar oynamak isteyenler için güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyundur.. Oyunu beğendiyseniz ve Türkçe oyunları desteklemek isterseniz 5 yıldız vererek bize destek olabilirsiniz.
Güncellemelerle yeni bölümler eklenecektir.

Tags: 5 farkı bul adult, 5 fark bulmaca, resimler arası fark bulma, iki resim arasındaki farkı perc tpe, fyvyt, 7 fark bulma.

Recently changed in this version

Yeni bölümler eklendi.


Comments and ratings for Fark Bulma

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!