Kalambury

Kalambury by Marcin G.

FREE

(3 stars)

(733)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Kalambury for Android screenshot
View bigger - Kalambury for Android screenshot
View bigger - Kalambury for Android screenshot
Kalambury są grą, która pozwala na miłe spędzenie czasu wolnego w gronie przyjaciół.

Rywalizacja przebiega w drużynach. Każda z drużyn powinna składać się od 2 do 5 osób. Punkt zdobywa drużyna, która odgadnie w określonym czasie jakie hasło pokazywane lub rysowane jest przez jednego z zawodników. Oczywiście przy pokazywaniu, osoba pokazująca nie może mówić, a przy rysowaniu nie wolno pisać wyrazów. Zwycięża ta grupa, która w ciągu wszystkich rozgrywek zdobędzie najwięcej punktów.

Aplikacja Kalambury to kilkaset haseł zawierających tytuły filmów oraz popularne przysłowia. Hasła wybierane są losowo. Dodatkowo możliwe są rozgrywki w trzech trybach trudności. W najłatwiejszym użytkownicy mają czas 5 minut na odgadnięcie pokazywanego hasła, w trybie "ekspert" są to tylko dwie minuty.

Życzymy udanej zabawy!

Tags: kalambury hasła do pokazywania, kalambury hasła dla dzieci, kalambury dla dzieci hasła, kalambury, kalambury dla dzieci, kalambury hasła, kalambury dla dzieci hasła do pokazywania, hasła do kalambur dla dzieci, hasła kalambury dla dzieci, kalambury hasła dla dzieci do pokazywania.

Recently changed in this version

W nowej wersji jeszcze więcej haseł do odgadywania oraz niewielkie zmiany w wyglądzie aplikacji.

Dodano sygnalizowanie dźwiękiem ostatnich sekund pozostałego czasu. Koniec czasu dodatkowo sygnalizowany za pomocą wibracji.


Comments and ratings for Kalambury

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!