Nauč se dopravní značky [PMQ]

Nauč se dopravní značky [PMQ]

FREE

(3 stars)

(445)


Download for Android Like

50,000 - 100,000 downloads

Add this app to your lists
Učení dopravních značek zábavnou formou. Program je cílen na děti, ale prověří každého, kdo se potřebuje naučit všechny dopravní značky. Celkem je 360 dopravních značek. Všechny názvy namluveny v češtině, takže při učení nemusíte nic číst. Tři hvězdičky u lekce označují úspěšné splnění skoro bez chyby.

Obsahuje mluvící pexeso a prohlížení všech dopravních značek. Hra POZNEJ uchovává výsledky všech otázek a tak můžete procvičovat jen chybné odpovědi u všech posledních lekcí.

Prvních 6 lekcí je zdarma a celý obsah nabízíme za 36 Kč (celkem 20 lekcí).

Až vyrazíte na cesty, tak si přibalte balíček našich dalších aplikací – Výukové kartičky, anglická a německá slovíčka, výuka abecedy a matematiky pro děti. Pro větší děti máme český jazyk pravopis a anglická nepravidelná slovesa. Hledejte aplikace PMQ SOFTWARE.

Tags: obrázky dopravních značek, naučím se dopravni znacky, dopravní značky test pro děti, vsechny dopravni znacky, učení dopravních značek, dopravniznačky, test dopravních značek pro děti, dopravní značky, autoskola znacky ucenie, anglická slovíčka.

Recently changed in this version

Hlavní změnou je to, že program uchovává výsledky všech testů a tak můžete procvičovat jen chybné odpovědi u všech posledních lekcí. Stačí projít do konce hry POZNEJ a tam na výsledky přejít ve vyhodnocení.


Comments and ratings for Nauč se dopravní značky [PMQ]

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!