Polda 3

Polda 3

FREE

(4 stars)

(2K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Třetí pokračování jedné z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Oldřicha Kaisera, Pavla Pípala, Valerie Zawadské a Sabiny Laurinové. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Pankrác se vrací. Tentokrát však bez slušivé policejní uniformy a blýskavého služebního odznaku. Stal se soukromým detektivem. Nic jiného mu totiž po vyhazovu od policie nezbylo. Nemůže tedy už ochromovat své protivníky oním klasickým "jménem zákona", ale na druhou stranu mu už právě tento zákon nesvazuje při náročném pátrání ruce a nebrzdí ho v rozletu. První zákazník, tedy zákaznice, na sebe nedá dlouho čekat. Případ se zpočátku zdá více než triviální. Posuďte sami - co zajímavého může být na pátrání po kuchaři, kterého hledá jeho bývalá manželka. To je však jen začátek. Vše se komplikuje ve chvíli, kdy Pankrác zjistí, že kuchař zřejmě nebude tak docela obyčejná vařečka z čtvrtý cenový, jak se původně mohlo zdát, ale osobně se staral o jídelníček slavné hokejové hvězdy. To už dělá z původně nudného vyšetřování přímo kauzu. A co teprve, když Pankrác zjistí, že slavná hokejová hvězda zmizela spolu s kuchařem...

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi. A to za skvělou zaváděcí cenu 49Kč. Budeme moc rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-více než 60 lokací v různých zemích světa
-více než 70 interaktivních postav
-paralaxní vícevrstvý scroling
-velké množství dialogů
-zajímavý příběh odehrávající se v různých částech světa
-logické problémy
-mezihra strip prší
-mezihra námořní ponorková bitva
-mezihra variace na klasickou čáru
-mezihra střelecký výcvik
-stylový hudební doprovod a kvalitní ozvučení
-grafika ve vyšším rozlišení
-dva druhy ovládání - klasickým kurzorem a dotykově

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefuguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na zimasoftware@seznam.cz. Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.

Tags: polda 3, polda 4, polda 3 plna verzia, polda 3 plna verze zdarma, polda 3 plná verze, polda 3 plna verze, polda 3 code, polda 3 forum, polda 3 plná verzia, polda 4 hudba.

Recently changed in this version

-umožněn nákup přes nové rozhraní Google play
-opraveno několik drobných chyb


Comments and ratings for Polda 3
 • (67 stars)

  by Robin Vysloužil on 29/12/2014

  Skvela hra, zase jsem si pripomnel Poldovo dobrodruzstvi... 1 hvezdicku davam za nejaky prapodivny bug na Sibiri - vsechno na miste mam splneno, ale telefon z CIA mi tvrdi, ze mam jeste dodelat nejake malickosti

 • (67 stars)

  by Lucas Seifert on 13/03/2014

  Pecka , nikdy jsem zadny review nepsal ale tady mi to nedalo.. uz jsem o tom premyslel jestli to nahodou nehodite I na android a ono je to tu ! Parada, vsechny dily Poldy jsem hraval jako malej kluk a rad jsem si zakoupil jak 2 , tak I 3 .. Jen by me zajimalo jestli mate v planu udelat 4ku a 5tku.. ( uz jsem oba dily na telefonu dohral haha )Dik za info pokud nekdo vite neco vice o dalsich dilech

 • (67 stars)

  by VeronikaEl24 on 20/01/2014

  Thanks for this game, devs! Brings back sweet childhood memories... Please add more titles; I would love to play the rest of the Polda series!

 • (67 stars)

  by Miroslav Javorský on 08/01/2014

  Polda 3 bola moja obľúbená hra už počas základnej školy keď táto hra vyšla, a veľmi ma potešilo, keď som si ju mohol opäť po rokoch zahrať na telefóne. Veľmi dobre spracované, vrátane mini hier, plus Ľuďka Sobota v podobe Pankráca urobil geniálny dabing.

 • (67 stars)

  by Yvandro Barbosa on 14/12/2013

  Good

 • (67 stars)

  by Pavel Pech on 10/11/2013

  Výborná hra

 • (67 stars)

  by Martin Ocenas on 18/02/2013

  Zasekol som sa v Ulithi, jednoducho nedokážem odoslať ten fax. Podľa in-game návodu už by to malo ísť, ale mne to nejde. Neviete mi niekto poradiť? Ďakujem

More comments