Riskni Milion - Kviz

Riskni Milion - Kviz

FREE

(2 stars)

(1K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Riskni Milion - Kviz for Android screenshot
View bigger - Riskni Milion - Kviz for Android screenshot
View bigger - Riskni Milion - Kviz for Android screenshot
PODPORTE PROSÍM ŠPORT NA SLOVENSKU: Venujte 2% pre dievčatá:
http://www.volejbalzvolen.sk/venujte-nam-2-percenta/

Chcete si odskúšať svoje vedomosti v populárnej hre Riskni Milión? Prinášame Vám túto možnosť spolu s viac ako 3200 otázkami v 110 kategóriách:

Hudba, Film, Prírodoveda, Výroky slávnych, Prezidenti, Hlavné mestá, Letectvo, Meteoroĺógia, Dejiny, 1. a 2. sv. vojna, Cudzie slová, Vodný svet, Literatúra, Živočíchy, Doprava, Náboženstvo, Zemepis, Opera, Futbal, Olympijské hry, Mýty a legendy, Vesmír, Športovci, Čo,kto,kedy, Osobnosti, Kde to je, Rôzne, Šport, James Bond, Beatles, Chémia, Oscary, Animované filmy, V ktorom roku, 1. svetová vojna, 2. svetová vojna, Stredovek, Pravek, Ľudské telo, Chémia, Hlavné mestá, Afrika, Ázia, Austrália, Geografia, USA, Psy, Simpsonovci, Harry Potter, Vesmír, Staroveký Egypt, Staroveké Grécko, Franská ríša, České dejiny, Francúzština, Taliančina, Španielčina, Nemčina, F1, Skoky na lyžiach, Zvieratá, Kone, Hudba, Film, Oscary, Fyzika, Biológia, Poľsko, Latinčina, Ostrovy, South Park, Mineralógia, Star Wars, Seriál Priatelia, Mestá Európy, Rímské číslice, Grécky bohovia, Románska kultúra, W. A. Mozart, Tenis, Staroveký Rím, Skupina Queen, Rybárstvo, Cestná cyklistika, Štúrovci, Titanic, Pán Prsteňov, Vírusy, Guns N 'Roses, Albert Einstein, Iron Maiden, Sopky, Karate, Hans Zimmer, Taliansko, Elvis Presley, Vinárstvo, Púšte, Celebrity, Byzantská ríša, Jaštery, Zálivy, Svetové pamiatky, Portugalsko, Počiatky písma, Psychológia, Futbalové štadióny, Realizmus, Richard Wagner, Tráviaca sústava, Veľká Morava

Všetky sú prekontrolované ručne aj aplikačným robotom na dlhé a duplicitné odpovede.

Navod pre zolika:
Peniaze v hre sa daju rozlozit kliknutim na zolika a naslednym vybranim odpovedi. Ak sa Vam jedna odpoved pozdava viac oproti ostatnym, klknite viac krat a aplikacia urci vacsiu vahu a pomer penazi pre danu odpoved.

Aplikácia je zdarma na stiahnutie spolu so 7 otázkami v 7 témach. Pre stiahnutie všetkých otázok je nutné cez PLAY kúpiť balíček, ktorý Vám prinesie viac ako 3200 otázok a 9 odpovedí pre každú z nich. Témy, otázky, odpovede a poradie odpovedí sa zobrazujú vždy náhodne.

Veľa príjemných zážitkov strávených s touto hrou Vám praje vývojové štúdio BINARTS. Pre akékoľvek otázky nás neváhajte kontaktovať na lubomir.havran@gmail.com.

Vaše pripomienky nám môžete napísať aj cez Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Riskni-mili%C3%B3n/399370640095227

Tags: riskni milion online, riskni milion online hra, riskni milion hra online, hra riskni milion online, online hra riskni milion, riskni milion, online riskni milion, riskni milion hra, online hry riskni milion, hra o milion.

Recently changed in this version

- 1037 nových otázok
- úprava grafiky textov
- pridali sme kupónový systém a rozdáme niekoľko balíčkov otázok zdarma, viac na našej facebook stránke
- upravené otázky
- upravený generátor, teraz sa sleduje aj či náhodné číslo netrafí posledné 3 otázky z danej témy
- opravené gramatické chyby
- oprava pre rozlíšenie na tabletoch
- oprava textur pre JB


Comments and ratings for Riskni Milion - Kviz
  • (27 stars)

    by Martina Vanátová on 19/06/2013

    7 otázok je málo :P stále sa opakujú tie isté :P unistallated!

  • (27 stars)

    by Michal Salon on 23/04/2013

    To musi byt vtip. 7 otazok je na vyskusanie prilis malo. To chce viac otazok, aby sa clovek navnadil. A az sa minu, tak navrhnut zakupenie dalsich. Skuste nad tym porozmyslat.