Türkiye Texas PokerScreenshots

Description

Google play yayını:
Amerika ve Avrupanın en moda oyunu Texas Poker,şimdilerde tüm dünyada en çok oynanan poker oyunu olma yolunda.Öyleki kolayce oynanan ama zor uzmanı olabileceğiniz Texas Poker dünya çapında kitleler tarafından ilgiyle hatta bağımlılık takip ediliyor.
Kuralları basit ve kolayca öğrenebileceğiniz ama yinede biraz gayret gerektiren kurnazlık ve zeka ile oynanan çok elit bir kağıt oyunu!
Boyaa Texas Poker tamamen ücretsizdir ayrıca facebook hesabınızla yada kayıtsız olarakda giriş yapabilirsiniz.Hergün ilk giriş yaptığınızda bedava fiş ödülü alırsınız.Memnuniyetiniz için farklı masa kurallarına uygun farklı miktar ve kurallar uygulanır.
Hergün onbinlerce oyuncu aynı anda online oluyor ve en hızlı şekilde masalara giriş yapıyor.
Hep kusursuzu kovalayan Boya şirketi olarak yine sizlere mükemmel kalitede ve eğlenmeye doyamayacağınız yepyeni bir oyunun arzusundayız: Boya Texas Poker!
İnsanları servetinizle imrendiren profesyonel bir poker oyuncusu olmak istermisiniz,hemen şimdi bedava indiri tuşlayın.Masamda gelip meydan okumanı bekliyorum!
Telefonlarınızda Yüksek çözünürlüklü(854*480\800*480\480*320) 3 muhteşem ekran kalitesinden birini seçebilrisiniz!
keywords:game,zynga,pokerist,poker,card,texas,oyun.

Tags: turkiye texas poker indir , türkiye texas poker , türkiye teksas poker indir , poker boyaa text 3 com oyunları , turkiye teksas poker , türkıyeteksaspokerı , türkiye texas poker oyunu indir , poker boyaa text3 com oyunuları , tukıye texsas poker

Users review

from 63 reviews

"Great"

8.4