Türkiye Texas Poker

Türkiye Texas Poker

FREE

(4 stars)

(63)


Download for Android

1,000 - 5,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Türkiye Texas Poker for Android screenshot
View bigger - Türkiye Texas Poker for Android screenshot
View bigger - Türkiye Texas Poker for Android screenshot
View bigger - Türkiye Texas Poker for Android screenshot
Google play yayını:
Amerika ve Avrupanın en moda oyunu Texas Poker,şimdilerde tüm dünyada en çok oynanan poker oyunu olma yolunda.Öyleki kolayce oynanan ama zor uzmanı olabileceğiniz Texas Poker dünya çapında kitleler tarafından ilgiyle hatta bağımlılık takip ediliyor.
Kuralları basit ve kolayca öğrenebileceğiniz ama yinede biraz gayret gerektiren kurnazlık ve zeka ile oynanan çok elit bir kağıt oyunu!
Boyaa Texas Poker tamamen ücretsizdir ayrıca facebook hesabınızla yada kayıtsız olarakda giriş yapabilirsiniz.Hergün ilk giriş yaptığınızda bedava fiş ödülü alırsınız.Memnuniyetiniz için farklı masa kurallarına uygun farklı miktar ve kurallar uygulanır.
Hergün onbinlerce oyuncu aynı anda online oluyor ve en hızlı şekilde masalara giriş yapıyor.
Hep kusursuzu kovalayan Boya şirketi olarak yine sizlere mükemmel kalitede ve eğlenmeye doyamayacağınız yepyeni bir oyunun arzusundayız: Boya Texas Poker!
İnsanları servetinizle imrendiren profesyonel bir poker oyuncusu olmak istermisiniz,hemen şimdi bedava indiri tuşlayın.Masamda gelip meydan okumanı bekliyorum!
Telefonlarınızda Yüksek çözünürlüklü(854*480\800*480\480*320) 3 muhteşem ekran kalitesinden birini seçebilrisiniz!
keywords:game,zynga,pokerist,poker,card,texas,oyun.

Tags: türkiye texas poker, türkiye teksas poker indir, poker boyaa text 3 com oyunları, turkiye texas poker indir, türkıyeteksaspokerı, türkiye texas poker oyunu indir, tukıye texsas poker, poker boyaa text3 com oyunuları, turkiye teksas poker, türkiye teksas poker oyna.

Comments and ratings for Türkiye Texas Poker

  • There aren't any comments yet, be the first to comment!