Boyama Kitabı 2

Boyama Kitabı 2

FREE

(2 stars)

(200)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
View bigger - Boyama Kitabı 2 for Android screenshot
View bigger - Boyama Kitabı 2 for Android screenshot
View bigger - Boyama Kitabı 2 for Android screenshot
Boyama Kutusu uygulaması içerisinde boyama sayfaları içeren ve bu sayfaların boyanmasına izin veren bir uygulamadır. Bu uygulama çocukların renkleri tanımasına ve boyama kabiliyetlerini geliştirebilmesine faydalı olabileceği düşüncesiyle geliştirilmiştir.

Renk seçmek için sağ üst tarafta bulunan renk kutusuna dokunmanız yeterli olacaktır. Açılan paletten istediğiniz rengi oluşturabilirsiniz. Boyamak istediğiniz parçanın üzerine dokunmanız o parçayı seçili renkle kolayca boyamanızı sağlayacaktır.

Oluşturduğunuz resimleri SD karta kaydedebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz dosyalar SD kartınızda "BoyamaKutusu" klasörüne kaydedilecektir.

Boyama sayfalarını zaman geçtikçe güncellemeyi ve sayısını artırmayı planlıyoruz.

Hem eğitici hem de eğlenceli olan bu uygulamayla güzel vakitler geçirmeniz dileğiyle...

Keywords: boyama kitabı, boyama kitabı 2, boyama, kitap, eğitim, renk, eğitici, oyun, palet, resim, boyama sayfası, Türkçe, paint, coloring book, coloring, çocuk, kids, children, painting, draw, çocuk oyunu, cocuk oyunu, Türkçe oyun, boyama kutusu

Tags: renkli boyama sayfaları, boyama, deney ilgili boyama sayfası, çocuk renk, ana renklerle ilgili çalışma sayfası, boyama kitabı sayfaları renkli, boyama sayfaları renkli, harita boyamada eğitim rengi, renkler ve boyama, boyama sayfası renkli.

Recently changed in this version

5 yeni resim eklendi.
4 yeni resim daha eklendi.


Comments and ratings for Boyama Kitabı 2
  • (34 stars)

    by Platin Mobilya on 02/03/2013

    Bece bu çocuklara iyi gelir çok güzel