Zaopiekuj się mną

Zaopiekuj się mną

FREE

(2 stars)

(1K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Zaopiekuj się mną to prosta gra, w której dziecko może opiekować się własnym, wirtualnym kotkiem lub pieskiem. Gra zainspirowana jest bestsellerową serią książek Holly Webb o tym samym tytule.

Wersja przygotowana dla telefonów i tabletów z systemem Android jest rozwinięciem serwisu internetowego www.zaopiekujsiemna.com.pl Dziecko może teraz opiekować się swoim pupilem w czasie podróży lub np. w oczekiwaniu na wizytę u lekarza. Poniżej kilka wskazówek jak należy opiekować się zwierzaczkiem, żeby był zawsze zadowolony.

Aby Twój zwierzak był szczęśliwy, musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach na co dzień. Nie zapominaj nigdy o karmieniu, dawaniu mu wody, bawieniu się z nim, głaskaniu, a także sprzątaniu i dbaniu o jego higienę. Za każdą z czynności wykonanych w grze "Zaopiekuj się mną" otrzymujesz jeden punkt. Każdą z czynności możesz wykonać 3 razy dziennie (minimalnie co 3 godziny) – wtedy Twój zwierzak będzie szczęśliwy. Jeśli będziesz wykonywał te czynności rzadziej, poziom zadowolenia zwierzaka będzie sukcesywnie spadał. Jeżeli przez tydzień nie odwiedzisz pupila i nie zaopiekujesz się nim, wtedy on ucieknie i będziesz musiał go odnaleźć w lesie.

Holly Webb opowiada proste historie o zwierzętach, które bez ludzkiej pomocy nie będą umiały przeżyć. Uświadamia młodym czytelnikom jak ważna jest odpowiedzialność za czworonożnego przyjaciela, jak wiele możemy dać mu my i jak wiele on - nam.

Idealna lektura dla dzieci w wieku 6-9 lat, ale bez wątpienia zainteresuje też młodszych i starszych czytelników, w tym rodziców maluchów. Wspaniałe opowieści pomogą poznać świat odpowiedzialności, uwrażliwią na los innych i nauczą, jak ważna jest rola przyjaźni w życiu.

Tags: zaopiekuj się mną, www.zaopiekujsiemna.com.pl gry, zaopiekuj się mną gra, zaopiekuj się mną książka, zaopiekujsiemnapobierznatabletazadarmo, www.zaopiekujsiemna.com.pl, www.zaopiekujsiemna.com.pl gra, www.zaopiekujsiemna, gry o piesku na tableta, gry na a opiekowanie sie.

Screenshots Zaopiekuj się mną
View bigger - Zaopiekuj się mną for Android screenshot
View bigger - Zaopiekuj się mną for Android screenshot
Comments and ratings for Zaopiekuj się mną
  • (34 stars)

    by Aubrey Lawrence on 02/11/2013

    You rock

  • (34 stars)

    by Barbara Piercefield on 24/04/2013

    This is new to me but this is her dother