Zaopiekuj się mną

Zaopiekuj się mną

FREE

(2 stars)

(1K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Zaopiekuj się mną to prosta gra, w której dziecko może opiekować się własnym, wirtualnym kotkiem lub pieskiem. Gra zainspirowana jest bestsellerową serią książek Holly Webb o tym samym tytule.

Wersja przygotowana dla telefonów i tabletów z systemem Android jest rozwinięciem serwisu internetowego www.zaopiekujsiemna.com.pl Dziecko może teraz opiekować się swoim pupilem w czasie podróży lub np. w oczekiwaniu na wizytę u lekarza. Poniżej kilka wskazówek jak należy opiekować się zwierzaczkiem, żeby był zawsze zadowolony.

Aby Twój zwierzak był szczęśliwy, musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach na co dzień. Nie zapominaj nigdy o karmieniu, dawaniu mu wody, bawieniu się z nim, głaskaniu, a także sprzątaniu i dbaniu o jego higienę. Za każdą z czynności wykonanych w grze "Zaopiekuj się mną" otrzymujesz jeden punkt. Każdą z czynności możesz wykonać 3 razy dziennie (minimalnie co 3 godziny) – wtedy Twój zwierzak będzie szczęśliwy. Jeśli będziesz wykonywał te czynności rzadziej, poziom zadowolenia zwierzaka będzie sukcesywnie spadał. Jeżeli przez tydzień nie odwiedzisz pupila i nie zaopiekujesz się nim, wtedy on ucieknie i będziesz musiał go odnaleźć w lesie.

Holly Webb opowiada proste historie o zwierzętach, które bez ludzkiej pomocy nie będą umiały przeżyć. Uświadamia młodym czytelnikom jak ważna jest odpowiedzialność za czworonożnego przyjaciela, jak wiele możemy dać mu my i jak wiele on - nam.

Idealna lektura dla dzieci w wieku 6-9 lat, ale bez wątpienia zainteresuje też młodszych i starszych czytelników, w tym rodziców maluchów. Wspaniałe opowieści pomogą poznać świat odpowiedzialności, uwrażliwią na los innych i nauczą, jak ważna jest rola przyjaźni w życiu.

Tags: zaopiekuj się mną, www.zaopiekujsiemna.com.pl gry, zaopiekuj się mną gra, zaopiekujsiemnapobierznatabletazadarmo, www.zaopiekujsiemna.com.pl, zaopiekuj się mną książka, www.zaopiekujsiemna, www.zaopiekujsiemna.com.pl gra, opiekuj się zwierzętami na telefon bez a, gry zaopiekuj się mną.

Screenshots Zaopiekuj się mną
View bigger - Zaopiekuj się mną for Android screenshot
View bigger - Zaopiekuj się mną for Android screenshot
Comments and ratings for Zaopiekuj się mną
  • (34 stars)

    by Aubrey Lawrence on 02/11/2013

    You rock

  • (34 stars)

    by Barbara Piercefield on 24/04/2013

    This is new to me but this is her dother