FREE DOWNLOAD

Loje Fjalesh

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  ** "Çmimi i Zgjedhur nga Redaktuesit" AppEggs.com **
  ** Aplikimi falas numër 1 në më shumë se 20 vende **
  ** 10.000.000 lojtarë të rregjistruar në mbarë botën **
  ** Konkurro nga interneti me mijera lojtarë **

  "Loja më tërheqëse dhe sfiduese e fjaleve deri tani!", AppEggs.
  "Loje fjalesh është pa dyshim argetuese dhe e larmishme në paraqitje.", Appyzilla.
  "Ky lloj është i përsosur për udhëtime të gjata me makinë apo nëse thjesht jeni ulur në divan për tu çlodhur në një të Shtune pasdite kur jashtë bie shi!", Monsterfreeapps.

  Tiparet:
  *Lojë Shumëlojtarëshe nga Interneti
  *3 Forma të Ndryshme Sfiduese
  *Sistem Nivelues
  *Statistika Loje të Detajuara
  *Formë Trajnuese e Lojës
  *Lista të pikëve të larta dhe faqe Profili të detajuara
  *Sistem Vlerësimi
  *63 arritje të ndryshme
  *Dyqan online
  *Efekte Zanore të cilesisë së Lartë
  .. dhe shumë më tepër!

  Keni besim në aftësitë tuaja me gjuhën Shqipe!
  Përgatituni për sfidë me lojën tonë tërheqëse LOJE FJALESH!

  Loja është e thjeshtë: Vetëm tërhiqni gishtat tuaj mbi gërmat në tabelë dhe lidhini ato për të krijuar fjalë. Gjeni sa më shumë fjalë të jetë e mundur në kohën e caktuar. Personi me pikët më te larta fiton. E drejta për tu mburrur i përket të gjithë atyre që përfundojnë në tablën e pikëve si lojtarët më të mirë.

  Kjo nuk është loja juaj tipike e qetë e fjalës enigmë. Tabela e lojës nuk është kurrë e njëjtë, prandaj çdo lojë është një sfidë e ndryshme dhe unike.Loje fjalesh kërkon kohën tuaj të reagimit si dhe mprëhtesine tuaj me qëllim që të keni sukses ndaj kohës dhe kundërshtarëve tuaj nga interneti.

  Ju mund të zgjidhni të luani vetëm me qëllim që të mprihni aftësitë tuaja, e më pas të futeni në internet për të garuar me njerëz nga e gjithë bota. E gjithë kjo falas!

  Tags: loje fjalesh , loj fjalesh , lojra fjalesh , loje fjalesh me e , loje fjalesh online , loje fjalesh shqip , loi fjalesh , loje fjalesh games , loje fjalesh game

  Users review

  from 2.693 reviews

  "Great"

  8.6