Polda 2

Polda 2

FREE

(4 stars)

(2K)


Download for Android Like

100,000 - 500,000 downloads

Add this app to your lists
Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Petra Nárožného, Jiřího Lábuse, Pavla Pípala, Valerie Zawadské, Petry Hanžlíkové, Václava Faltuse a Vlastimila Bedrny. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Městečko Marsyas známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě DNA revolution nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře a právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku - volbu klonované Miss. Když v tom do jejich plánu vstoupí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijte nespočetná dobrodružství.

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si další epizody. Budeme rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-45 interaktivních postav
-330 minut skvělého dabingu předních českých komiků
-50 lokací v různých prostředích
-vynikající stylová grafika
-velké množství předmětů
-paralaxní scroling
-zajímavá detektivní zápletka
-logické úkoly
-kvalitní hudba a zvuky
-anglické a francouzské titulky
-grafika ve vyšším rozlišení
-dva druhy ovládání - klasickým kurzorem a dotykově
-v úvodní části hry nápověda přímo ve hře

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefuguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na zimasoftware@seznam.cz. Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.

Tags: polda 2 apk, polda 2, polda, polda.apk, polda apk, polda 2 epizody, polda 2.apk, polda 1 problem, polda pro ke stažení, polda 2 game.

Recently changed in this version

-opravena chyba na zařízeních bez multitouch display
-opraveno několik drobných chyb


Comments and ratings for Polda 2
 • (64 stars)

  by Hassan Hameed on 17/12/2013

  Amainzing

 • (64 stars)

  by Yvandro Barbosa on 14/12/2013

  Good good

 • (64 stars)

  by Pavel Pech on 10/11/2013

  Ale jednička stejně byla nejlepší.

 • (64 stars)

  by Matej Sadloň on 09/10/2013

  Co si budeme vykladat.

 • (64 stars)

  by Pavel Dedak on 25/05/2013

  Protoze je oznacena jako free, bylo skutecne nemile prekvapeni, ze hra po prvni casti dal nejede, jinak by byla fakt super. Na placeni bych upozornil predem, pak bych s tim nemel problem.

 • (64 stars)

  by Petr Tran on 26/12/2012

  Free -> placená. Protáhlé dialogy..