FREE DOWNLOAD

Zeka Oyunları - dnsapps

  • SEARCH TYPE
  Zeka Oyunları - dnsapps icon

  Zeka Oyunları - dnsapps

  by: 2.1K 6.4

  6.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Özel olarak hazırlanmış, hem sayısal hem de sözel sorular ile zekanızı test etmenin yanında geliştirme imkanına da sahip olacaksınız.

  Bulmaca, anagram, sayı dizisi ve sıradışı bir çok soruyla zihninizin sınırlarını zorlayın.

  Soruları çözerken kazandığınız alışkanlıklar sayesinde günlük hayatınızda olaylara farklı ve daha stratejik bir açıdan bakabilmeye başladığınızı fark edeceksiniz. Sorular sizin için iyi bir beyin egzersizi olacaktır.

  Tıkandığınız sorular olursa ve pes etmeye karar verirseniz uygulama içi bağlantıdaki Facebook sayfamızdan cevaplara bakabilirsiniz. Ancak unutmayın ki soruları kendi başınıza çözdüğünüzde yaşayacağınız tatmin çok daha fazla olacaktır.

  Zeka Oyunları Android, en popüler zeka oyunlarından biri olmasının yanında kesinlikle en zor ve sıradışı olanı.

  Not: Zeka Oyunları strateji geliştirme, planlama, mantık yürütme-mantıksal bütünleme, görsel-uzamsal düşünme, sıradışı düşünme, dikkat - konsantrasyon, hafıza ve bellek alanlarında gelişimini sağlayan, aynı zamanda ileriyi görme, planlama ve sabır, sebat, kararlılık, karar verme, yenilgiyi hazmetme, rekabet gibi tutum ve davranışları geliştiren, kinestetik alanda uygulamaya imkan sağlayan oyunlardır. Bu uygulama da bu konularda gelişim sağlamanıza yardımcı olacaktır.

  Uyarı: Cevapları yazarken büyük/küçük harf kullanımına ve cevabın sonunda veya başında boşluk bırakmamaya dikkat edin. Cevabı göndermek için boşluk bırakmadan cevapla butonunu kullanın. Aslında bu durum da oyundaki bulmacalardan biriydi ancak bu yönde çok fazla geri dönüş alınca bunu belirtme ihtiyacı hissettik.

  Users review

  from 2.053 reviews

  "Good"

  6.4

  Users comments

  Aykhan Mammadli

  by Aykhan Mammadli

  Nov 13, 2013  |  "Awesome"

  Guzel oyun amma don't worry be...? Bu kisimi gecemiyorum yardim edin help