FREE DOWNLOAD

Nauč se dopravní značky [PMQ]

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Učení dopravních značek zábavnou formou. Program je cílen na děti, ale prověří každého, kdo se potřebuje naučit všechny dopravní značky. Celkem je 360 dopravních značek. Všechny názvy namluveny v češtině, takže při učení nemusíte nic číst. Tři hvězdičky u lekce označují úspěšné splnění skoro bez chyby.

  Obsahuje mluvící pexeso a prohlížení všech dopravních značek. Hra POZNEJ uchovává výsledky všech otázek a tak můžete procvičovat jen chybné odpovědi u všech posledních lekcí.

  Prvních 6 lekcí je zdarma a celý obsah nabízíme za 36 Kč (celkem 20 lekcí).

  Až vyrazíte na cesty, tak si přibalte balíček našich dalších aplikací – Výukové kartičky, anglická a německá slovíčka, výuka abecedy a matematiky pro děti. Pro větší děti máme český jazyk pravopis a anglická nepravidelná slovesa. Hledejte aplikace PMQ SOFTWARE.

  Tags: obrázky dopravních značek , vsechny dopravni znacky , učení dopravních značek , naučím se dopravni znacky , dopravní značky test pro děti , program na výuku dopravních značek , test dopravní značky pro děti , test dopravních značek pro děti , nauč se dopravní značky

  Users review

  from 575 reviews

  "Great"

  7.8